Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig működik nagy korkülönbség mellett egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
19 vagyok a pasim 37. Most jól megvagyunk, de mindenki kiakad a kora miatt, hogy miért velem van. A szüleim is a szemébe kedvesek de a háta mögött nagyon nem örülnek neki. Szeretem, de bizonytalan vagyok abban, hogy van e értelme belemenni egy ilyen kapcsolatba ami ellen van mindenki. Van aki nem mondja ki, csak ferde szemmel néz ránk, de van aki ki is mondja. A pasim jófej, jól keres, normális ember, de lassan gyereket akar, én viszont még nem. Plusz szexuálisan jó vele meg minden de nem tudom még nincs sok tapasztalatom. Szeretnék sok mindent kipróbálni még mielőtt megállapodok. Viszont szeretem őt meg azt mondja ő is engem.

2023. jan. 30. 16:20
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
82%

Fuu ne haragudj 49, de ezt a rohadt mai korú önző felfogást :

"hiszen az együtt töltött pásztorórákon kívül semmilyen elvárásuk nincs egymással szemben"


Mi ez ? Folyamatos elvárásteljesítéssel kell boldognak lenni, meg megfelelésikényszerből kell farkat felállítani-tudni ?

Édes istenem.

2023. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
51%
Mi van?
2023. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
51%

52 A te válaszod:

Mennyit keres ?

ma 05:22

36/52 A kérdező kommentje:

Ez miért lényeges?"


Mert ez ami számidra imponal.

2023. jan. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

Az nem én voltam :D

összekevered a kommenteket.

2023. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
51%
54. Sajatomat masoltam be .. 53 om voltam. Nyilvan akkor nem lenne ott ez: "A te válaszod"
2023. febr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

Na, tisztazzuk.

49-es es 52-es valaszt en irtam.

A mennyit keres a 35-os kommentben volt, azt nem en irtam. Mivel minden kommentelo anonim, te ugyan honnan tudod, hogy en melyik vagyok??

A 'te valaszod' a sajat kommentjeid eseteben jelenik meg.

Mondom, hofy valamit osszekeversz.

2023. febr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!