Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális hogy párom nem enged meg semmit, amit szeretnék? Vagyis de, de akkor hagyjam ki belőle.

Figyelt kérdés

Szeretnék egy távcsöves légpuskát, de nem lehet. Egész gyerekkorában légpuskával lövöldözött, de nekem nem lehet, meert veszélyes


Szeretnék egy motort a munkahelyre bejárni, de azt sem lehet, A1 jogosítvány egyenesen tiltott téma, meert veszélyes


Normális hogy azért mert kicsit veszélyesebb, már semmit nem tehetek közös megegyezéssel?


Erre az a válasz, akkor vegyem meg magamnak, de ne beszéljem meg vele.


Nem pénzügyi okokból ellenkezik, elég sok megtakarításunk van, ezen felül havi szinten kb 500-1m közt mindig megmarad, ami nincs elszórva hülyeségre.

Természetesen mindennél jobban szeretem, de igazán kíváncsi vagyok pár ember mit szól. Imádom egyébként, csak néha az agytekervényeim megizzassza. Legalább valamit tudok neki mutogatni (a ti véleményetek).


Kérem szépen a trollok kiméljenek. Én erre az egészre amúgy viccesen gondolok, mert imádom attól. 😁


2023. jan. 31. 22:15
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk gyerekek, de attól igaz hogy gyerekes?
2023. jan. 31. 22:17
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Hogy tiltson ilyen dolgokat, az nem elfogadható. Minden jármű veszélyes, a járdán is elüthet egy autó, vagy egy kerékpáros, pl.


Az ilyen fajta korlátozás hosszú távon megmérgezi a kapcsolatot, visszaüt.


A kerékpározás egészséges.


Ha lövöldözni akarsz, járj lövészklubba.

2023. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

2 lövöldözésnél jobb szeretem a szabadságot, meg a környékemen a legközelebbi hely is picit több, mint 1 óra.


Igazából ez nem egy tiltás, csak akkor hagyjam ki belőle. De én meg nem vagyok olyan, hogy a másik felem kihagyom ilyenekből.


Jó a kerékpár, de egyedül nem szeretek. Ő pedig azon a véleményen van hogy 2 havonta egyszer lenne használva, ezért neki nem kell.

2023. jan. 31. 22:26
 4/20 anonim ***** válasza:
71%

"Nem vagyunk gyerekek"


Te vagy egy nagy gyerek.

2023. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
4# ezt kifejted nekem? 😁
2023. jan. 31. 22:29
 6/20 anonim ***** válasza:
63%

4esnek igaza van, gyerek vagy! Minek a motor? Én megmondtam a férjemnek, hogy lehet választani köztem és a motor között! Most szóljon, hogy legyen időm válni, és még fiatal vagyok, találnék normális, nem halálkereső embert!


Aki azt írja, hogy "dehátautoislehetveszelyesmegajárdánismeglehethalni" ÉS?? akkor oké az olyan tevékenység, amibe nagy eséllyel belehalsz?

A másik kedvenc érvem a motorosoktól: "énnemmegyekésznélkül" Fasza, de ha csattansz, (nem a te hibádból) sérülékenységedből fakadóan, te húzod majd a rövidebbet, de a fontos, hogy nem te voltál a hibás! Mi a p*csának kell motorozni?

2023. jan. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

Oké-oké, de mi a kérdés?? Van kérdés is, vagy csak azt akarod, hogy egyetértsenek veled?


Mert aki itt gyerekes, az inkább te vagy ezzel a szánalomizével, amit iderittyentettél. Nagyon nem azimpatikus ez amit csinálsz. Ha problémád van a pároddal, akkor azt vele beszéld meg. Érett emberek így csinálják... ütköztetik a véleményiket, érvelnek, végül komoromiaszumra jutnak.


Te meg ide jársz együttérzésért, ismeretlenekhez?? NEM! Nem igazolom vissza a beteges gondolataidat.

Inkább észhez térítelek.

2023. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Megmondom őszintén, én sem kezdenék sem motorossal, sem olyannal, aki hobbiból lövöldözni akar. Nekem ez nem oké, nem pártolom egyiket sem. "De én meg nem vagyok olyan, hogy a másik felem kihagyom ilyenekből." -ezt végképp nem értem, nem kell mindent együtt csinálni.
2023. jan. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
Úgy látom ezeket a válaszokat nem fogod megmutatni a párodnak mert nem veled értenek egyet. Én sem értek veled egyet. Minek akarsz puskát? El akarsz járni vadászni? Vagy egyáltalán mire akarnál lőni? A másik a motor....fiatalabb kis buta éveimben én is odáig voltam hogy motort akarok. Aztán jött a sok hír mikor jó idő volt nem is tudom hányan meghalnak vagy súlyosan megsérülnek balesetkor. Azért kocsiban egy kicsivel nagyobb a biztonság mint a motoron ahol semmi nem véd. Nekem sem kellene ilyen partner aki veszélyes dolgokat akar és nem számít neki hogy esetlegesen baleset következtében kiket hagy hátra.
2023. jan. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Tyű a mindenit.


Nem gondoltam volna hogy a légpuska és a motor gyerekes dolgok.


Ha légpuskával lehet járni vadászni, akkor nem egy dologról beszéltünk, vagy nem vagy tisztában vele, hogy micsoda is az.


Igazából ha névtelenül felteszek egy kérdést, soha sem fogja senki megtudni, hogy kiről van szó.

Elvileg az oldal célja az is, amit máshol nem mertél megkérdezni, itt igen.

2023. febr. 1. 05:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!