Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális hogy párom nem enged meg semmit, amit szeretnék? Vagyis de, de akkor hagyjam ki belőle.

Figyelt kérdés

Szeretnék egy távcsöves légpuskát, de nem lehet. Egész gyerekkorában légpuskával lövöldözött, de nekem nem lehet, meert veszélyes


Szeretnék egy motort a munkahelyre bejárni, de azt sem lehet, A1 jogosítvány egyenesen tiltott téma, meert veszélyes


Normális hogy azért mert kicsit veszélyesebb, már semmit nem tehetek közös megegyezéssel?


Erre az a válasz, akkor vegyem meg magamnak, de ne beszéljem meg vele.


Nem pénzügyi okokból ellenkezik, elég sok megtakarításunk van, ezen felül havi szinten kb 500-1m közt mindig megmarad, ami nincs elszórva hülyeségre.

Természetesen mindennél jobban szeretem, de igazán kíváncsi vagyok pár ember mit szól. Imádom egyébként, csak néha az agytekervényeim megizzassza. Legalább valamit tudok neki mutogatni (a ti véleményetek).


Kérem szépen a trollok kiméljenek. Én erre az egészre amúgy viccesen gondolok, mert imádom attól. 😁


2023. jan. 31. 22:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Megértem a vágyaid, én másképp látom, mint az eddigi válaszolók. Soha nem korlátoztam a partnereimet. Az exemnek is volt motorja meg puskája. Nem mondom, hogy örültem neki és nem aggódtam érte, ha a haverokkal motortúrára ment, de támogattam benne, mert nagyfiú volt, el tudta dönteni, milyen hobbit szeretne. Sosem volt semmi baj a közel 20 közös évünk alatt.

Amit a párod csinál, az érzelmi zsarolás. Amolyan büntetés, leckéztetés. Igen, gyerekes. Meg lehet ezt beszélni. Pl elmondja, hogy nem örül, aggódik, kikötheti, hogy profi védőfelszerelést veszel stb, de ha semmilyen téren nem partner, akkor az egy nagyon rossz alap a kapcsolatnak.

Én megpróbálnék vele még beszélni, mert jó lenne, ha megbarátkozna a dologgal. Ha nem akar, akkor megvalósítanám őket úgy, hogy tényleg kihagyom őt belőle. Ha neki jobb a struccpolotika....

2023. febr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
41%
Töltsd le a CoD-ot, ott lövöldözhetsz 0-24-ben.
2023. febr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki tudja milyen egy légpuska nem vagyunk retardáltak. Ha meg akarod venni akkor vegyed de nem kell hisztit rendezni hogy a párod nem támogat benne. Én sem örülnék neki.
2023. febr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Mégis némelyikőtök azt írta, a megyek vele vadászni.

Csak nem tudom mire, mert az itthoni butitott még egy macskát sem kap el.

2023. febr. 1. 10:15
 15/20 anonim ***** válasza:
Mi? Azt hiszed egy légpuskával nem lehet megölni egy macskát vagy egy madarat? Te tényleg buta vagy. Még embert is meg lehet. De ha te azt hiszed hogy butított verzió biztos semmi baja nem lesz a macskának akkor menjél ásd el magad.
2023. febr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ölni bármivel lehet. A férjemnek ijj felszerelése van, mert anno ijjászkodott hobbiból. Megmutatta, hogy tud vele lőni. Ha az a fejeden megy át, akkor neked kampec. Szerintem az keményebb cucc amúgy.


Én nőként se tudok pártatlan maradni, mert engem világ életemben érdrkeltek a fegyverek, a puskák, már kamasz korom óta. Nincsen itthon puskánk, egyedül a férjemnek van egy riasztó revolvere. Viszont, ha a lányunk elég nagy lesz, hátha őt is érdekelni fogja és hobbiként akár sportlövészek is lehetnénk. A férjemet érdekli, csak túl sokat dolgozik, így erre nincsen ideje. Kinek mi tetszik, kinek mi a hobbija. Macskára, madárra soha sem lövöldöznék, de az tény, hogy vonz engem még 30 évesen is. Gondolom most jól le leszek pontozva, mert mindenki full peacy itt és milyen már az, hogy valaki ezt támogatja. Főleg aki nő és anya is. 😄

2023. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Szerintem egy macska koponyáján nem megy át a butitott fegyver. Olyan távolságbol ahol eg madarat lősz.
2023. febr. 1. 11:52
 18/20 anonim ***** válasza:
16-os vagyok, de át tud menni. Függ attól, hogy milyen lőszert használsz. A hegyes hornyolt szoknyás lövedékekkel lehet embert ölni is. Ebben a többieknek igazuk van.
2023. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
67%
Telejsen megértem az írásaidból, hogy miért nem akar lőfegyver vagy motor közelébe engedni.
2023. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha ilyen buta vagy kérdező inkább sose kerüljön fegyver a kezedbe...
2023. febr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!