Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik facebook társkeresőn a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik facebook társkeresőn a hosszú távú kapcsolat opciót jelölik meg, azok általában bele mennének laza kapcsolatba vagy nagyon ragaszkodnak a hosszú távúhoz?

Figyelt kérdés
Nyitott vagyok komolyra és lazára is, de komolyra elég kevés nő kéne, akikkel párba állok mind komolyat keresnek és nem tudom van e értelme elkezdeni a beszélgetést.
2023. febr. 1. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Leírták, nem?!
2023. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem poénból jelölik be, hogy csak komoly érdekli őket. Nem akarnak felesleges köröket.
2023. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Hát én dugtam már meg úgy csajt 2. találkozásnál, hogy azt írta be, hogy komoly kapcsolatot keres. Szerintem csak nem akart egy ribinek tűnni a profilján.
2023. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Első alkalommal volt olyan hogy szivattyúzott a nő, aki elég komolyan nézett ki és hosszú, komoly kapcsolatot keresett. Mai napig van köztünk szex, idestova 5 év telt el azóta és mi nem vagyunk együtt, párja van. Az nem jelent semmit ha azt írja hogy komoly kapcsolatot keres! Az fedett szöveg, és majdnem minden nő így palastolja a f... hiányát.
2023. febr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is dugtam már meg olyan nőket párat az évek alatt, akiknél a komoly kapcsolat volt bejelölve és ahhoz képest az 1. vagy 2. randin megtörtént minden. Ez semmit nem jelent, hogy ki mit ír a profiljára. Ahogy írták nem akarnak ribinek tűnni, plusz esetleg félnek, hogy látják őket ismerősök.
2023. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

El vagytok ti tájolva...

Nem viccből van kiírva, meg nem azért, mert mit szólnak mások, hanem azért, hogy a szórakozó, magukat ba$zóbajnoknak képzelő majmokat elkerüljék.

Tiszteletben kéne tartani, és nem szédíteni, meg ürítőedénynek nézni a másikat, mert tele a zsák....

2023. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

6. Miért abból indulsz ki, hogy mindenki pontosan olyan, mint te? Leírtuk többen is, hogy láttunk már ilyet, hogy a nőnek az volt kiírva komoly kapcsolat, aztán mindent keresett, csak azt nem.


Most is Tinderről egy idősebb 37 éves nővel beszélgetek már hetek óta, akinek az van kiírva komoly kapcsolat(ot keres), közben meg majd meglátogat jövő hétvégén (más városban élünk), hogy itt aludjon nálam, szexeljünk és eltöltsünk egy jó hétvégét.

2023. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7

lehet hogy tényleg azt keres, de amíg nem jön az igazi, addig pótléknak te is jó leszel, haha

nem csak a férfiak képesek kihasználni a nőket, nehogy már azt hidd

2023. febr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

8. De ebben nekem mi a rossz? Mi a kihasználásom? Nem értelek.


"lehet hogy tényleg azt keres, de amíg nem jön az igazi, addig pótléknak te is jó leszel"

Igen, én is pontosan így gondolom. Inkább vagy a "pótléka" egy ilyen nőnek, aki azt írja komolyat keres aztán csak dugunk, mint az a lúzer pasi, akivel 1 héttel később összejön komoly kapcsolatra, hogy én megdugtam.


"nem csak a férfiak képesek kihasználni a nőket, nehogy már azt hidd"

Ez miért kihasználás? Én nem érzem annak. Én csak jól járok azzal, hogy találkozunk és szexelünk, mert nem is akarok ennél többet tőle.

2023. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

Komoly kapcsolatot keresek

Nem vagyok olyan lány

Ne is próbálj első randin megdugni

Lassan haladós vagyok

= első randin szex, összejárós szex, eleve van neki összejárós, retteg a kötődéstől

2023. febr. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!