Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakivel szex kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel szex kapcsolatban vagy és látod rajta milyen szeretet hiányos és nemcsak a szexre vágyik miért ragaszkodik a szingliséghez?

Figyelt kérdés
Van valaki akivel ílyen helyzetben vagyok! Nekem ő komolyabbra nem kène mert nemtudnàm megszeretni így elvagyok vele. Az elejèn megbeszèltűk hogy csak szex.Viszont làtom rajta hogy bújós szeretet hiànyos. Mègis azt mondja nem kell neki senki pedig 30 èves elmúlt. Neki màr csalàd alapítàsra kène valakit keresnie de nem. Mondtam hogy fejezzűk be ès keressen egy tartósabbat de ő ahhoz ragaszkodik hogy ezt folytassuk. Nincs vele baj mert nagyon jól nèzz ki normàlis. Viszont mièrt ragaszkodik ehhez ha làtom nem igazàn èrzi jól így magàt?
2017. márc. 7. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert szinglinek lenni sokkal egyszerűbb és az emberek nagyon lusták.
2017. márc. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez akkor szokott előjönni, ha valójában szeretne ő tartós kapcsolatot, normális életet, de a rengeteg sikertelen próbálkozás és elutasítás vagy kudarcba fulladt rövid kapcsolatok után már nem látja értelmét erőlködni. Lesz ami lesz alapon cselekszik.


Családalapítás nem úgy megy, hogy na akkor jövő héten családot alapítok. Ahhoz évek munkája kell. Először is egy tartós kapcsolat kialakítása egy számára kompatibilis emberrel ami már közel sem egyszerű pláne 30 felett. Utána minimum 1, de jobb esetben 3 év együttélés majd gyerekvállalás ami ismét +1 év, az is tele buktatókkal és nehéz időkkel.


Én sajnos egyre inkább úgy veszem észre, hogy ha 30 alatt nem csináltál gyereket akkor durván megmondva ráb.sztál mert utána már zömmel olyanokba futsz bele akiknek van és már nem akarnak vagy nincs és nem akarnak egyáltalán.


Mondom ezt úgy, hogy másfél hónap múlva 30 leszek.

2017. márc. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szeret téged és szeret veled lenni.
2017. márc. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 fején találta a szöget...lehet szerelmes beléd!

Sőt, elég valószínű, mivel tudja, köztetek úgy, nem lehet semmi, ezért nem is forszirozza a dolgot.

2017. márc. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mikor ért véget az előző kapcsolata? Túl tette már azon magát? Milyen volt a korábbi szerelmi élete?

Én egyszer találkoztam ilyen sráccal, bár részemről nem volt akadálya komoly kapcsolatnak, csak ő nem sokkal azelőtt szakított exével. Nem akart még kapcsolatot, ellenben én megfogtam, és fogalma sem volt, mihez kezdjen. Mindenesetre az biztos, hogy többet érez, így ha te ezt kizártnak tartod részedről, akkor jobb, ha lezárod minél hamarabb. Az, hogy családot kéne alapítania...ezt majd ő eldönti, hogyan érzi. A férfiak igazából semmiről sincsenek lekésve 30 felett ilyen téren. Ha nőről van szó, akkor nyilván rosszabb helyzetből indul ilyen téren, de ez szintén az ő dolga eldönteni.

2017. márc. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeret téged
2017. márc. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szeret téged...

Nekem is most úgy néz ki, hogy alakulóban van egy ilyen "kapcsolat" egy fiúval, akibe szerelmes vagyok. Tudom, hogy ő nem szeretne tőlem többet. Úgyhogy választhatok, hogy vagy ez, vagy semmi. Mivel szeretem, a semminél ez is jobb.

2017. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!