Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnét tudom hogy bejövök e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnét tudom hogy bejövök e az orvosomnak?

Figyelt kérdés

Nem akarok belemenni a részletekbe, de arról érdeklődnék kinél mi lenne az a megnyilvánulás vagy pont ahol ki tudná jelenteni biztosra hogy az orvosának bejön-máshogy néz rá mint a többi páciensre?

Egyébként egy magánrendelőről van szó ahol az említett magán orvosnál 1 évben egyszer járok. Tehát nincs meg a folytonos kommunikáció és kapcsolat. Legutóbb egy éve voltam nála és hamarosan megint kell mennem egy kontrollra. Jó szakember és emiatt is kezdtem el hozzá járni,bár Ő is és én is fiatalok vagyunk,de én házas és van egy gyerekem is..és ezt tudja ő is rólam. Mégis már egy éve is azt éreztem hogy bejövök neki,nem tudom körül írni pontosan mi miatt gondolom ezt,csak csupán így éreztem.. (biztosan veletek is volt ilyen s ha valaki nem hülye az leveszi ezt könnyedén)


Mivel nyílván nem vagyok szingli a dolog tárgytalan,persze helyes pasi de úgy döntöttem ha a most következő találkozásnál is így érzek akkor nem megyek hozzá többet mert fő a nyugalom!


De a kérdésem az amit már feltettem.. Ti mely pontnál mondanátok azt hogy “Hú ez már kezd kicsit túllépni az orvos páciens kapcsolaton” vagy hogy “ez a megnyilvánulás már sok” gondolok olyanra hogy vizsgálat közben például indokolatlanul folyamatosan itt ott megsimogat,beszélgetés közben sokszor odapillant a mellemre.. Tehát értitek.



2023. febr. 1. 22:14
1 2
 1/18 anonim válasza:
30%
Hát nyilván annyira jó nő vagy és olyan csodálatos a melled meg a szüléstől szétment p...d hogy ilyen fantasztikusat még soha életében nem látott a doki. Egész évben arra várt hogy végre újra menj.
2023. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kommentedhez. Tükrözi az értelmi szintedet. A szüléstől nem megy tönkre p…na mert az erre lett kitalálva az anyatermészet által. Sőt hogy mondjak neked valamit semmi se változott érzésre. De nyílván nem en vagyok a világ legjobb csaja. Viszont azt gondolom ha látnál biztosan nem vennéd észre hogy van már egy gyerekem mert jól tartom magam és igen jól nézek ki. De nem . Nem a random férfiak miatt hanem magam miatt. Köszi a semmit nem érő válaszod.;)
2023. febr. 1. 22:24
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Te miből érezted, hogy nem közömbös irántad? Mert ha csak rád nézett, vagy mosolygott nem biztos egyáltalán.

De ha szemezett folyton, vagy többet hozzádért mint illett volna, akkor valószínűleg az esete vagy.

Viszont nem hiszem, hogy rád mászna, inkább fordítva :D

Úgyhogy nem is értem, hogy akkor miért nem változtál orvost. Tényleg nem értem.

2023. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
váltottál*
2023. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Igen a szemezés,hozzám érés itt ott olyan helyzetbe amikor nem orvosilag volt indokolt itt ott egy érintés.


Alapból egy komplex problémával mentem hozzá,nagyon jó szakembernek tartom aki végre emlékezett a nevemre,a korelőzményemre és minden kis részletre velem kapcsolatban,nem félvállról hanem komolyan vett. Emiatt nem vàltottam eddig.

2023. febr. 1. 22:31
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha megint megteszi, akkor döntsd el, hogy ez így jó vagy se.
2023. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Miért kell butaság okom agyalni?

Házas vagy, gyerekkel, fantáziáld ki magad és kész.


Nekem is volt, hogy a fogorvoson magamban éreztem a szimpátiát, 1-2 gondolat erejéig nekem is volt képzeletem, jól esett, de ennyi. A többi nem érdekelt. Nem akartam kicsikarni többet a helyzetből, mint ami, mellesleg nem mindegy, bejosz-e neki?


Változatatna bármin?

Értem, h neked is bejön, de előfordulnak ilyen helyzetek, h 2 ember kölcsönösen bejön egymásnak, hiába foglaltak, és akar mind2 érzi a masikon. Ettől még nem mozdulunk feltétlenül rá a másikra, a legtöbben amugyis csak flörtölnek.


Ha meg mégis, akkor felesleges itt a mű dilemma, ha a kikezdésről kérdezel.

2023. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmiből szerintem nem lesz semmi se
2023. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bejössz neki, de akkor se fog nyomulni. Apám(orvos) nem egy olyan balhét mesélt, ahol csak ráfogták az orvosra a dolgot, mint például vetkőztette egy meghallgatáshoz.
2023. febr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Evente egyszer jarsz hozza? Sztem mar nem is emlekszik rad. Tobb szazan jartak nala azota.

Azt meg hogy hogyan nez a tobbi paciensre, nem tudhatod. Lehet minden masodik nőre ugyanugy mint rad.

2023. febr. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!