Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnét tudom hogy bejövök e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnét tudom hogy bejövök e az orvosomnak?

Figyelt kérdés

Nem akarok belemenni a részletekbe, de arról érdeklődnék kinél mi lenne az a megnyilvánulás vagy pont ahol ki tudná jelenteni biztosra hogy az orvosának bejön-máshogy néz rá mint a többi páciensre?

Egyébként egy magánrendelőről van szó ahol az említett magán orvosnál 1 évben egyszer járok. Tehát nincs meg a folytonos kommunikáció és kapcsolat. Legutóbb egy éve voltam nála és hamarosan megint kell mennem egy kontrollra. Jó szakember és emiatt is kezdtem el hozzá járni,bár Ő is és én is fiatalok vagyunk,de én házas és van egy gyerekem is..és ezt tudja ő is rólam. Mégis már egy éve is azt éreztem hogy bejövök neki,nem tudom körül írni pontosan mi miatt gondolom ezt,csak csupán így éreztem.. (biztosan veletek is volt ilyen s ha valaki nem hülye az leveszi ezt könnyedén)


Mivel nyílván nem vagyok szingli a dolog tárgytalan,persze helyes pasi de úgy döntöttem ha a most következő találkozásnál is így érzek akkor nem megyek hozzá többet mert fő a nyugalom!


De a kérdésem az amit már feltettem.. Ti mely pontnál mondanátok azt hogy “Hú ez már kezd kicsit túllépni az orvos páciens kapcsolaton” vagy hogy “ez a megnyilvánulás már sok” gondolok olyanra hogy vizsgálat közben például indokolatlanul folyamatosan itt ott megsimogat,beszélgetés közben sokszor odapillant a mellemre.. Tehát értitek.



2023. febr. 1. 22:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

Csak súgom hogy egy jobb orvos megnézi az adataidat és a kórelőzményt mielőtt bemész kvázi felkészül.

De tényleg mi ez a sok mentálisan instabil nő mostanában?!

2023. febr. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, hogy ennyire nem kell mindent túlagyalni! Az orvosok közvetlenebben, mint az átlag, olyan értelemben, hogy nekik az érintés sokkal természetesebb dolog a munkájukból kifolyólag. Magánban meg persze még kedvesebbek, mosolygósabbak is, hiszen a páciensből élnek.

Évente egyszer jársz hozzá könyörgöm, ha a saját hülyeséged miatt váltani akarsz, akkor csak válts, de itt maximum neked jön be a doki, nem te neki (mellesleg megsúgom egy férfinek egyszerre ezer nő tetszhet, de ez még nem jelenti azt, hogy akar is mindegyiktől valamit, nyilván nem véletlenül nem kezdeményezett nálad sem, még ha valamennyire bejössz is neki).

2023. febr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem is többet képzelsz bele, mint ami igazából van. Egészségügyi dolgozóként mondom ezt. A kedvesség, meg hogy hozzád ér, hogy mosolyog, ezek teljesen normális dolgok. Én is megsimogatom a pácienseket néha, pedig ők is nők mint én, nem vonzódom hozzájuk, de ha pl. valaki elsírja magát vagy látom hogy lelkileg nincs jó, automatikusan jön a dolog. Inkább azt kellene kiderítened, mi okozza, hogy esetleg többet látsz a dologba, mint ami. Esetleg a párod elhanyagol, vagy túl régóta vagytok együtt és egyhangú lett a kapcsolat? Ilyen esetekben nyilván jól esik, hogy valaki (aki esetleg jól is néz ki) kedves veled, csak veled foglalkozik, érdeklődik a hogyléted felől... de ez csak munka. És jó esetben ha hazamész, nem azon agyalsz, hogy a kezelőorvosod rád nézett, hanem elfelejted az egészet. Esetleg olvass utána a Clerambault-szindrómának.

Amúgy a szakmai etikai kódex tiltja az orvosok/ápolók és a páciensek közötti viszonyt (kivéve ha ez már a kezelés előtt fennállt, illetve ha akkor jön létre amikor már a kezelés befejeződött), szerintem semelyik orvos nem fogja az állását, megélhetését, jó hírét kockáztatni egy kalandért.

2023. febr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Azért én azt nem feltétlenül gondolom, hogy biztos a kedvező lát bele többet, miért nem vonzodhatna?


Az én főnököm is volt olyan alkalom, hogy folyton lepillantgatott a melle

Re miközben beszélt hozzám. Ez annyit jelent h hetero férfi. Ettől még nem kezdett és nem is fog kikezdeni velem.. :)


Ha minden ilyen után ezen gondolkoznék, h adott férfin észreveszem h tetszem neki (nézeget, hozzam ér!, a mellei meg nézi), akkor hetente agyalhatnék ezeken a szituációkon..


Ameddig nem lepi àt a határt, és pl nem a combodat simogatja, nem vesztetten bámul kajánul stb, addig miert foglalkozol vele?…


Ezt írtam korábban, hogyha le eszed foglalt nőként, h be is jossz esetleg neki, akkor miert nem elég az erős jól eső simogatásának, miért kell túl gondolni?

Ennyi idősen, házasok azért már tudják az emberek ezt általában kezelni..

2023. febr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
* miert nem elég az egód jól eső simogatásának
2023. febr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy nem vonzódhat hozzá. Előfordulhat persze. Bárki vonzódhat bárkihez, akár a villamoson is nézhet úgy rád vki, vagy a boltban. De ennél többet nem kell beleképzelni.
2023. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16 ugyanezt írtam én is.
2023. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes sztori.

Az én nőgyógyászom is nagyon kedves, mosolygós, közvetlen, és épp emiatt rengetegen járnak hozzá, még ha elkér 30 ezret egy mezei vizsgálatért, akkor is... De neki ez is a munkájába tartozik, hogy teremtsen egy barátságos környezetet, bizalmat építsen ki benned, magáról pedig egy pozitív képet, hogy ne kínszenvedés legyen az orvosi ülés a páciensnek. Ezzel minden normális ember tisztában van és nem érti félre.

Itt ott megsimogat, meg nézi a csöcsödet. AHA. Hol is simogat??? Már nem azért, de ki kockáztatná ezzel az orvosi karrierjét/jóhírét, mikor alsóhangon 6 évig tanult látástól-vakulásig a diplomájáért? Ezzel a történettel olyan balhét lehetne ráverni, hogy az eszméletlen.

De mondok jobbat: mondjuk ne hagyd, hogy fogdosson??? Tegyük fel nem beképzeled és finoman nyomul rád, mi van, ha valami perverz állat aki több betegét molesztálni fogja, mert egy-két ember hagyja neki és nem áll ki magáért...

2023. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!