Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokták mondani, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokták mondani, hogy a hasonló a hasonlónak örül, akkor én miért nem vágyok hasonlóra miért inkább egy számomra ellentétes nőre vágyok?

Figyelt kérdés
2023. febr. 4. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Mert az emberiség nem egy homogén massza, és nem tudjuk leírni minden ember viselkedését egy mondattal????
2023. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Ha összejössz egy hozzád hasonlóval pont azt fogod utálni benne, amit magadban sem tudsz elfogadni, úgyhogy ez sosem nyerő taktika.
2023. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De, ha nem homogén massza akkor miért mondják ezt, hogy keressek hozzám hasonlót? Megőrülnék akkor, ha mindenben hasonlítana rám. Változatosságra vágyom.
2023. febr. 4. 20:34
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass másra, te tudod mi a jó neked.
2023. febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mit számít, mit mondanak? Én is olvastam már itt csomószor, hogy teljesen más párral nem fog működni sokáig a kapcsolat, és általában egyetértenek ebben a válaszolók.

Nekem mégis abszolút jó a kapcsolatom, a tőlem teljesen eltérő párommal. Évek óta alkotunk egy családot, gyerekeink vannak. Én is úgy éreztem már korábban, ahogy írod, nem vágytam hasonlóra.

És ha ez így teljesen jó, akkor nem számít, mit és miért mondanak.

2023. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy miért mondják? Mert minden ember a világtörténelemben mindig a tutit mondja? :D
2023. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az azért nem mindegy, hogy miben különböztök. Ha csak apróságokban, akkor az izgslmas tud lenni, de ha alapvetőekben, pl. gyerekvállalás, vallásosság, házasság kérdése, az előbb-utóbb komoly konfliktusokhoz vezethet.
2023. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azt valaszd aki neked jó!


Az ellentétesek jó esetben kiegészitik egymást, a hasonlóak meg hasonloak, kevesebb a félreértés, az ellentét.

2023. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az elején még vonz a teljesen más majd idegesít és nem tudsz vele együtt működni -> csúnya vég legtöbbször

De hajrá!

2023. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is teljesen ellentétes habitusú férfira vágyom, mert nem jönnék ki olyan makacs, határozott, akaratos személyiséggel, amilyen én vagyok.
2023. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!