Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, aki nőgyógyászhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, aki nőgyógyászhoz jár, hogy szoktátok?

Figyelt kérdés

Most megyek először nőgyógyászhoz, magán nőgyógyász. Ilyenkor ti visztek szoknyát, amit felvesztek?


Illetve ilyenkor a zoknit is leveszitek?


16/L


2010. okt. 4. 17:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, hogy átöltözöl szoknyába a nőgyógyász előtt? Annak mi értelme? Úgyis látni fogja a puncidat, akármit veszel fel.
2010. okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem kell levenni a zoknit, és szoknyát sem viszek, le vetkőzök és ki megyek. Nekem nagyon aranyos dokim van,először én is féltem, és érthető, hogy te is izgulsz, de nincs rá okod. Furcsa lesz de semmi kellemetlenség nem fog érni szerintem!:)
2010. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Én mindenkitől azt hallottam, hogy visz szoknyát.


Akkor meztelenül (alul)szokniban?

2010. okt. 4. 17:11
 4/19 anonim ***** válasza:
Nincs szoknyám, és ezért nem is fogok venni egyet. Amúgy is hülyeség átöltözni. Mondjuk az én dokimnál van köpeny, amit fel lehet venni, hogy ne tök csupasz alsótesttel kelljen kimenni. A zoknit nem szoktam levenni, és a cipőt sem, mivel a doki azt mondta ne vegyem le:D
2010. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem te azt hallottad, hogy szoknyában mennek. Miért vinne?
2010. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Neeeeeem. Visznek szoknyát, és átveszik, mert úgy a fenekük nem csupasz.
2010. okt. 4. 17:14
 7/19 anonim ***** válasza:
Én nem viszek szoknyát,max egy hosszabb pólót vagy pulcsit veszek fel,de szerintem tök fölösleges az egész,mert úgyis lát. A zoknit sem kell levenni,ez nem szex,csak vizsgálat :D
2010. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem, dehogy :D Semmi értelme. Levetkőzöl alul, a zoknit nem kell levenni, és a nadrágot is csak az egyik oldalon kell levenni a lábról, addig a doki kimegy, utána mire a vizsgálóasztalon vagy addigra visszajön. Megvizsgál, csinál vesz mintát, csinál egy hasi UH-t, aztán kimegy, te felöltözöl és megírja a papírokat. Kb. ennyi. Ez a szoknya dolog hülyeség.
2010. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
mármint csinál cytológiát :D Bocsi ez lemaradt :D
2010. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Jártam már a rendelőjében, papírokat írattam anyának.


Anya azt mondta, hogy a rendelőjében van egy kabin, ott öltözöl le és kell kilépni, felfeküdni az aszatlra.


Magyarul nem hagy ott hogy leöltözz, és majd ő jön. Bent van ő is és az aszisztens nő is.


Nekem ez olyan kellemtlen, de kénytelen vagyok, mert kell a felvételimhez.

2010. okt. 4. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!