Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csaj nem érti, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj nem érti, hogy nálunk pasiknál miért gond, ha van gyereke,de én gyermektelen vagyok és nem akarok olyan nőkkel ismerkedni komoly kapcsolat szempontjából.Neki van igaza?

Figyelt kérdés

2021. szept. 9. 15:31
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván igaza van, miért állítaná, hogy nem érti a dolgot, ha igazából érti?
2021. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Mármint miben van igaza? Mi az állítás?
2021. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
95%

Mi az hogy nálunk pasiknál?

Az én páromnak is van egy gyereke vagyis nálam ez nem volt gond.

Ha téged zavar akkor mond meg neki , hogy téged ez személy szerint zavar, így nem tudsz vele kapcsolatot elképzelni.

2021. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
78%
Az egyetlen baj a gondolkodásoddal van, általánosítod a nemeket stb.
2021. szept. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
16%

Sok mindent nem ertenek ezek a nok.....



37F incel

2021. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
96%

Nekem sincs gyerekem és nálam is problémás egy gyerekes pasi nőként. Na bumm.


Szerintem nincs ezzel semmi gond.

2021. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
86%

Ne beszélj többes számban, mintha valami általános igazságot mondanál.

Te, személyszerint, nem akarsz gyereket, vállald fel az egyéni véleményedet, legyen tököd.

Vannak férfiak, akiknek nem gond a kölök, ha szeretik a nőt. A te véleményed is ugyanolyan valid, ha neked nem fér bele az életedbe más gyereke.

Szépen mondd meg a csajnak a tutit, ne pedig azzal burkolózz, hogy ez ilyen "pasi dolog", nem az...

2021. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
84%
A páromnak 2 gyereke van, nem gond. Mondjuk sokat dob h értelmes gyerekek nagyon.
2021. szept. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
88%
Van akinek gond, van akinek nem. A páromnak nem volt az, hogy nekem van.
2021. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
71%

En kb ertem.


Csak nekem az fura ebben hogy tegyuk fel Juli aki gyerektelen es szexistenno es fulig szerelmes vagy belé, ugyanaz a Juli viszont gyerekkel már nem szexistennő es nem vagy fulig szerelmes bele?



Nekem itt nincs benne logika.


Pl abban sem hogy szeretem imadom a parom el vagyok tole ájulva, de ha mondjuk munkanelkuli akķor UGYANAZT az embert nem szeretem nem imádom...?

2021. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!