Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek tetszene egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tetszene egy ilyen? :D

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy van egy fiú,akinek minden valószínűséggel bejövök és ő is nekem. :)

Nemsokára lesz a születésnapja és szeretném meglepni valami "pikánsabb" ajándékkal. :)

Én konkrétan egy péniszmelegítőre gondoltam. :)

Pontosabban erre: [link]


Ti mit szólnátok,ha kapnátok egy ilyet? :)


*A normális válaszokat előre is köszönöm! :)


2010. okt. 4. 18:10
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ja meg a 20:27 is én voltam:)
2010. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Én annyit mondanék: Nem akarsz már dugni Velem, hogy ennek kell melegíteni??!!
2010. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Ha még nem jártok,akkor szerintem túl személyes... Ha már járnátok és nem csak "valszeg teccek neki" akkor azt mondom oké.

Amúgy lány vagyok.. :)

2010. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

22:16

Ez most poén akart lenni,vagy mi? o.O

Szerintem összekeversz engem valakivel,mert én biztos,hogy ilyet nem írtam neked ... :)



22:17

Most már tuti,hogy ezt fogok neki venni! ;)

Azért köszi a választ! ;)

2010. okt. 7. 19:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!