Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SZÜLŐKÉNT, mi az, amit már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZÜLŐKÉNT, mi az, amit már nem engednél/hagynál szó nélkül, a felnőtt gyereked párjával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azaz mik azok az okok, ami miatt nem támogatnád az esküvőt?


Mielőtt beindul az állatvédelem, engedd el a bőrszín, meg a vallás dolgokat!

Én olyanokra gondolok, mint pl.: bűntettet előélet, pláne családon belüli erőszakért. Vagy visszaeső drog/pia/gyógyszar függés. Komoly, örökletes betegség, ami a babájukra is kihathat.


2023. febr. 12. 14:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%

#10

Ezt te se hiszed el. Ugye?

Vannak előjelek. Például ha a pasi erőlteti a gyors esküvőt meg a gyerekvállalást. Tudja, hogy sokáig nem marad fent az álarca.

2023. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
Haha hogy szeretned megtiltani a felnott gyerekednek kihez mehet hozza? Lelancolod?
2023. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
61%
#10! Nyugi, tőled minden épeszű szülő tiltaná a gyerekét, szóval ne vágd magad alatt a fát. Itt meg amúgy se fordulnak elő tömegesen ázsiai diáklányok szülei, tehát mindegy is.🤷🏼‍♀️
2023. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
13. Gyógyszerre iszol? Milyen ázsiai lányok?
2023. febr. 12. 17:05
 15/19 anonim ***** válasza:
78%

#14! Nem kell megjátszanod magad, az előző oldalon már linkeltem a tegnapi kérdésedet. Minden normális ember felismeri, hogy ugyanaz az elmebeteg vagy.

#13

2023. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Pedig gyanúsan hasonló a kettő.


Eleve azt kéne átgondolni, hogy szülőként egyáltalán bele kell-e szólni abba, hogy kivel van a felnőtt gyerekem. Ha belegondolsz, az én életemre nincs hatással. Ő meg azt kezd az övével, amit akar. El is szúrhatja. Persze, hogy figyelmezteti az ember, de nem tilthatja meg.

Szerintem szülőként annyi a dolgom, hogy támogassam. Akkor is, ha baromságot csinált.

2023. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

17. De az téged is érint/érinthet, ha a lányod hajnali kettőkor felhív bőgve, hogy menj érte a kórházba/rendőrségre, mert a férje eltörte a karját.


Vagy ha drogos a srác, és a lányod megkér, hogy vegyél fel hitelt, mert a srácot fenyegeti a dílere.


Vagy csak simán bekopog a 3 unokáddal a fiad, és közli, hogy elhagyta a nejét, mert veszélyes a gyerekekre.

2023. febr. 12. 18:02
 18/19 anonim ***** válasza:
10%

#17

Láthatod, nem szabad beleszólni. Nem számit a tapasztalatod, a közvélemény számára egy bunkó utolsó szemét leszel, ha beleszólsz.

Ugyan ilyen bunkó szemét leszel akkor is, ha az általad írtak bekövetkeznek, és nem állsz hely gyerekedért. Akkor jön, hogy miért nem figyelmeztetted, miért nem akadályoztad meg. Hiába tudod, hogy rossz lesz, neked tűrnöd kell, és helytállnod.

2023. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#17:

Szép kis családod van...

Amúgy te komolyan azt hiszed, hogy ha anyuci elkezd fejhagon vijjogni, akkor egy szerelmes tini kiteszi a párját? Ugyanmár. Maximum titokban lesznek együtt. Csak azért se!

Amúgy abba valahogy jobban bele tudom képzelni magam, hogy a rendőrségről kell elhozni a kisasszonyt, mert betörte a pasija orrát. Mint írtam: nem áldozat típus.

Amúgy meg mi lenne? Ülök a kocsiba, elhozom, vigyázok az unokára és segítek talpra állni a gyerekemnek. Az más kérdés, hogy mi lesz azzal, aki kezet emel rá.


A tapasztalatom meg addig ér bármit, ha ki is kéri a véleményem, ha őszintén el meri mondani, hogy ha baj van. De ha elkezd a szülő zsarnokoskodni, meg megszabni, hogy kivel lehet kapcsolata, akkor azzal még mindig csak annyit ér el, hogy a szerelmes gyereke nem öt választja, és esetleg örökre elveszíti.

2023. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!