Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jár ilyenkor a fejében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jár ilyenkor a fejében?

Figyelt kérdés

Nagyon sok évvel ezelőtt volt köztünk valami, de semmi komoly.

Fiatalok is voltunk még.

Azóta neki született gyereke is, gyermeke anyjával együtt is van.

Évente párszor ismerősnek jelöl, majd letilt.

Felold, bejelöl, tilt. :D Nem beszélünk, soha. Én magamtól soha nem is keresném. Semmilyen formában.


Tudom, hogy nem ez a világ problémája, de ez mégis mire jó? Ki mit gondol?



2023. febr. 13. 20:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Egyébként én is arra gondoltam, hogy esetleg féltékeny lehet a nő, azért tilt le. Viszont soha nem ír, vagy semmi ilyesmi.

A bejegyzéseket meg nem láthatják, csak az ismerőseim. Lehet kíváncsi, megnéz, aztán tilt is. :D

2023. febr. 14. 19:31
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem csak le akar csekkolni, kukkol téged. Szánalmas egy lélekben még "kölök" lehet.
2023. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!