Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tinder és hasonló oldalak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinder és hasonló oldalak hogyan oldják meg, hogy a férfiak kapjanak lájkokat az elején, hogy azt higyjék, hogy van esélyük és előfizessenek?

Figyelt kérdés

Szal nem értem, hogy ha pl regisztrálok tinderre és elkezdenek látszólag jönni a lájkok és ettől azt remélik, hogy előfizetek. Ez eddig oké, általában kiderül elég gyorsan hogy erősen túlsúlyos és ronda nőktől jönnek azok a lájkok. De ezek szerint a tinder és hasonlók TUDJA hogy ki az átlagos férfi és kinek kell mutatni ezeket a csúnya nőket, hogy azok lájkolják.


Tehát kategorizálja az embereket a rendszer, ami nem szép dolog.


Az okcupidon vagyok most és pl már 50 jelölést kaptam de akárkit húzok jobbra sosem lesz match. És az elmosott képeken nem tűnik úgy hogy csúnya nőkről lenne szó. Szerintem csak be akarják húzni az embert a csőbe, potom 13-18 ezres havi előfizért.


Gondolom abban a pillanatban hogy fizetek onnantól nem mutatnak majd senkinek.


2023. febr. 14. 16:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

friss regisztrációk kapnak egy kis löketet, több nőnek bedobja, és hát téged a rondák lájkolnak csak sajnos


gondolom fizetés után is van egy kis beetetés, hogy ne mondd le egyből


régen működött az, hogy törölted a regisztrációd, beregisztráltál újra, és újra megkaptad a kezdeti boostot

2023. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Bs.


Aki régóta van az oldalon - márpedig aki sikertelen mégis reménykedik, az így van - annak már elfogyott a felhozható embermennyiség.

Viszont ha új ember regisztrál a felületre, akkor az megjelenik ezeknél az embereknél, tehát egyszerre sok embernél dob ki elég gyorsan, nem pedig többszáz profil között.

2023. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

hát bocsi de kizárt hogy mindenkinek mutasson mindenkit. Max csak modnják hogy mindenkit mutatnak mindenkinek, de valójában csak annyi hogy feltesznek a futószalagra, annak is a végére, és nem jutnak oda a nők hogy te megjelenj, mert először a jó palikat hozza és a nőket azok elég gyorsan elhappolják vagy fordítva.


én anno 60.000 nőt húztam jobbra mire sikerült találni szexet.

2023. febr. 14. 16:44
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Az még bombócból is osk.

Én mondjuk nem tennék ennyi effortot bele csak azért, hogy szexhez jussak. Párkapcsolatért igen,d e szexért bmeg..:D

2023. febr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

hát nem mindenki oylan született emberségi tehetség mint te


az a vicces, hogy párkapcsolatért nem kell messzire menjek, mert elég gyorsan lehetne akármikor barátnőm, de sajnos csak olyanok is, nagyon kedvesek meg minden, de sajnos furcsa és / vagy csúnya lányok akikből értelemszerüen nem kérek.


Meg persze nem szexre kellek nekik, hanem málhás szamárnak. Nekem meg nem kell ez a szerep. Nekem az kell, hogy szexuális partnernek lássanak első körben a nők.

2023. febr. 14. 16:53
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
5, hát akkor álmodozz tovább. Ha helyettesíthető vagy egy dildóval, akkor bizony helyettesíteni is fognak.
2023. febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Olyan édes, mikor a ronda pali vernyákol, hogy a szép nők nem akarnak lyukként funkcionálni nekik.
2023. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%

SZóval ronda vagy, de neked ronda nő nem kell,

Kapcsolat sem kell, csak kötetlen dugás.

Mindjárt megszakad a szívem érted.

2023. febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

oké akkor most tedd fel magadnak a kérdést:


ha egy gány nő akarna magának jó pasit, akkor is igy gúnyolódnál rajta, vagy az más?

2023. febr. 14. 18:26
 10/18 anonim ***** válasza:

7

Mert ugye nőhiány van az elszáll női igények miatt :D :D

Kérdező, lejjebb kéne tenned a lécet, mert irreális az elvárásod, hogy nem túl vonzó pasiként szexi nők alkalmi lyukjai legyél.

2023. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!