Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tinder és hasonló oldalak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinder és hasonló oldalak hogyan oldják meg, hogy a férfiak kapjanak lájkokat az elején, hogy azt higyjék, hogy van esélyük és előfizessenek?

Figyelt kérdés

Szal nem értem, hogy ha pl regisztrálok tinderre és elkezdenek látszólag jönni a lájkok és ettől azt remélik, hogy előfizetek. Ez eddig oké, általában kiderül elég gyorsan hogy erősen túlsúlyos és ronda nőktől jönnek azok a lájkok. De ezek szerint a tinder és hasonlók TUDJA hogy ki az átlagos férfi és kinek kell mutatni ezeket a csúnya nőket, hogy azok lájkolják.


Tehát kategorizálja az embereket a rendszer, ami nem szép dolog.


Az okcupidon vagyok most és pl már 50 jelölést kaptam de akárkit húzok jobbra sosem lesz match. És az elmosott képeken nem tűnik úgy hogy csúnya nőkről lenne szó. Szerintem csak be akarják húzni az embert a csőbe, potom 13-18 ezres havi előfizért.


Gondolom abban a pillanatban hogy fizetek onnantól nem mutatnak majd senkinek.


2023. febr. 14. 16:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

oké akkor most tedd fel magadnak a kérdést:


ha egy gány nő akarna magának jó pasit, akkor is igy gúnyolódnál rajta, vagy az más?

2023. febr. 14. 18:27
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha gány nő akarja top palival dugatni magát az is gáz, igen. Más kérdés, hogy a top pali megdugja a gány nőt is (ha csak nem extrém hányadék) mert úgy van vele, hogy az is lyuk.
2023. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

12


okkkké és témánál is vagyunk


EZ is a disznó férfiak hibája, nehogy a nők legyen rossz fényben feltüntetve emiatt!

2023. febr. 14. 18:51
 14/18 anonim ***** válasza:
most írtam, hogy az is nagyon szánalmas ha a rusnya nő akarna magának csak és kizárólag jóképű pasit
2023. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"ha egy gány nő akarna magának jó pasit, akkor is igy gúnyolódnál rajta, vagy az más?"


Nem érdekel, ha egy gány nő akar jó pasit, az sem, ha ronda pasi aakr jó nőt. Nem is gúnyolódnék rajta alapból, mert rohadtul nem érdekel. DE. Ti itt hisztiztek egyésznap, hogy "Ronda PaiVagyokJóNőtAkarokBrühühü". Ha ezen már van mit gúnyolódni :D

2023. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem azon gúnyolódunk, hogy egy férfi magánál jobb nőt akar. Minden férfi és minden nőt a lehető legjobb párt akarja magának, ez teljesen természetes.

Azon gúnyolódunk, hogy vannak férfiak akik hisztiznek és fröcsögnek ha ez nem sikerül.

A gány és sikertelen nőkön nem gúnyolódunk, mert ők nem hisztiznek itt napi 8 kérdésben.


De az amúgy tényleg érdekes, hogy miért van egy férfi olyan nővel akihez nem vonzódik.. Mármint.. én férfi vagyok, de ezt baromira nem értem. Volt egyszer egy csaj akivel szakítási bánatomban összejöttem, de pikk-pakk rájöttem, hogy amúgy nekem ő baromira nem tetszik. A csaj rám volt nagoyn állva, simán megdughattam volna, konkrétan fel is dobta a dolgot.. 15 éves voltam, tengtek a hormonok... deeeee nem, miér tlegyek olyna nővel aki nem tetszik? Szakítottam vele és inkább maradtam egyedül.

És lehet felháborodni, hogy a férfiakat vonom kérdőre, de ja, mi a fszért nem válogatnak a férfiak? VAGY miért akadnak ki azon, hogy aztán igénytelennek titulálják őket?

2023. febr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

A gány és sikertelen nőkön nem gúnyolódunk, mert ők nem hisztiznek itt napi 8 kérdésben.


nézzél csak körbe egy női magazinon....tucat számra vannak a cikkek ahol érzelmi maszlagba csomagolva megy a siránkozás hogy természetes a disznó férfiak a hibásak hogy egyszeri hősnőnknek nincs meg a megfelelő férfi

2023. febr. 15. 11:53
 18/18 anonim ***** válasza:
80%

17, oké, de ez itt a GYK, nem egy női magazin. És nem is egy férfi magazin.


Amúgy mi a fsznak nézel te női magazinokat?

2023. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!