Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hogyan alakult a Valenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogyan alakult a Valentin nap?

Figyelt kérdés
2023. febr. 15. 10:44
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
91%
Nem nagyon foglalkozunk vele általában, inkább a mindennapokban fejezzük ki tettekkel, hogy fontos nekünk a másik, nem évi 1x egy bonbonnal, de a férjemnek szar időszaka van most, úgyhogy vettem neki egy kürtőskalácsot hazafelé. 19-én lesz a házassági évfordulónk, úgyhogy szombaton elmegyünk ünnepelni egy étterembe, ilyen közös Valentin napi-évfordulós vacsira.
2023. febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
69%
Semmi extra nem volt. A férjem korán kelt, elment dolgozni. Én babáztam itthon. Délután elmentem kozmetikushoz, aztán mire haza értem, a férjem meglepett egy csokor virággal. Rendeltünk kaját, addig a férjem megcsinálta a padlófűtést. Ő korán elaludt, mert nagyon fáradt volt, én pedig éjszakáztam a picivel a konyhában adamo hintában ringatva. Fogfájás + hasfájás együtt. Valamikor olyan fél kettő körül tudtam lefeküdni aludni. Ugyanolyan nap volt, mint a többi.
2023. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
55%

Jól telt.

Reggel mikor a feleségem készülődött cisnáltam neki egy güymölcsmixet aztán visszafeküdtem aludni.

Délután még nem ért haza amikor én elmentem egy bárba a haverokkal és dumáltunk kb este 11ig, aztán éjféltájban hazaértem, fürdötem, aludtam.

Hogy az asszony mit cisnált este azt nem tudom, tegnap reggel óta ugye nem találkoztunk ébren.

2023. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
86%
#23 Ez nagyon nagy! Adom! :-)
2023. febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
63%

24, hát na:D

Igazából szinte minden kedd így telik. Azaz hát általában nem kocsmába megyünk, hanem szerepjátszani, de most inkább dumálni volt kedvünk.

2023. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Hú, jöttek válaszok rendesen! :)
2023. febr. 15. 12:27
 27/41 A kérdező kommentje:
12-es: szintén gratulációmat küldöm! :)
2023. febr. 15. 12:28
 28/41 A kérdező kommentje:
Többieknek is nagyon köszönöm a fáradozásaikat!
2023. febr. 15. 12:29
 29/41 anonim ***** válasza:
42%
Nem majmoljuk Amerikát. És Halloween-t sem tartunk és nem is fogunk.
2023. febr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
51%
Húúú Halloween, idén tökre kedvet kaptam tököt faragni, jövőre tuti fogok:D
2023. febr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!