Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel nagyon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel nagyon jó barátságban vagyunk, és nem értem miért tette ezt? Lentebb

Figyelt kérdés
Pár éve megismerkedtünk egy baráti társaságban, jóban lettünk, mindent megosztottunk egymással, rengeteget beszélgettünk, elvoltunk. Szilveszteri buliban, ahol azért fogyott alkohol is, egyszer csak a buli végén magához húzott szorosan, elkezdett ölelgetni, simogatni pár percig, amit én is viszonoztam. Persze nehány nappal utána előjött a téma, de azt mondta hogy sokat ivott, nem emlékszik kb semmire, úgyhogy jobb is igy hogy több nem történt mert ki tudja mi lett volna a vége, de szerinte ennyi belefér a barátságunkba. Azóta viszont kevesebbet beszélünk, de azért keressük egymást. Barátságunk végét jelentené?
2023. febr. 25. 06:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Szeretetre volt akkor szüksége és akkor nálad próbálkozott, majd miután megtörtént józanul rájött hogy mégsem akar semmit és inkább távolságot tart.

Szóval ezek alapján igen, biztosan tudja ezekből hogy bejössz neki.

2023. febr. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint azt tudja hogy ő bejön nekem?
2023. febr. 25. 07:09
 3/9 A kérdező kommentje:
Ok, de akkor miért kezdett ki velem? Ha en nem jövök be neki?
2023. febr. 25. 07:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Leírtam: Azért mert szeretetre volt szüksége és azért mert ivott.
2023. febr. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi. Ma este moziba megyünk azért majd felhozom a témát mondja el hogy mi is volt ez.
2023. febr. 25. 07:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy jó ötlet ez. Lehet zavarja az egész és azt szeretné hogy minden olyan legyen mint előtte. Nem mindig az a jó ötlet hogy nyaggassuk a másikat a dolgai miatt mit miért tett mert ez is rányomhatja a bélyeget a barátságra. De azt megkérdezheted hogy azóta miért keres kevesebbet.
2023. febr. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer már rá kérdeztél és elmondta az indokot felesleges tovább nyaggatni, nem lesz jó vége.

Ha akart volna már valamit hidd el nem itt tartanátok jelenleg.

2023. febr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se kérdezz most rá, inkább próbáljátok meg jól érezni magatokat.
2023. febr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik neked tetszik.

Én elmondanám neki, hogy tudjon róla és választ adjon a viselkedésére hiszen összezavart. Legyetek őszinték egymással és ha azok után rosszabb lesz a barátság, akkor többet ne barátkozz vele, úgysem van sok értelme valljuk be.

2023. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!