Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt hiszem beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem egy nálam 15-20 évvel idősebb férfiba, megvan köztünk a kémia, viszont én nem merem felvállalni őt, mert eléggé szégyen a munkája és külsőleg sincs a topon a férfi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2022. júl. 4. 21:44
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Külsőleg nem vonz, viszont belsőleg abszolút kedvelem ez az ami megfogott benne.

Érzek iránta valamit, érzem. De sajnos nem vállalhatom fel őt, mert mindenki rajtam gúnyolódna hogy ez milyen ciki.

2022. júl. 4. 21:45
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A.) Mégis felvállalod

B.) Hagyod a francba

C.) Egy diszkrét szeretői viszonyt kialakítasz

2022. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Mit tegyél? Dönts el mit akarsz. Vele lenni, vagy másoknak élni az életed.
2022. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"C.) Egy diszkrét szeretői viszonyt kialakítasz"


És mi van akkor, ha visszamondja akármi miatt (például 1 sör után) az ismerőseimnek, rokonoknak, stb?! Hogyan tudnám ezt elkerülni ebben a felállásban? Hogy ne bukjak le vele?

2022. júl. 4. 21:48
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha valakit igazán szeretek ,azt felvállalom,nem azzal törödom ki mit mond.
2022. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen de sajnos nem lehet felvállalni őt
2022. júl. 4. 21:52
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne?

Mit dolgozik konkrétan?

2022. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Fel lehet, csak nem akarod.
2022. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mered/nem lehet felvállalni, akkor nincs is megfelelő kapcsolódás köztetek. Kit érdekel, hogy mit mond a társadalom, vagy más?
2022. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ciki a munkája, kinézete , nem lehet felvállalni duma hülyeség. Arra utal hogy nagyon éretlen kislány vagy.
2022. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!