Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lorie.katyja kérdése:

Bemutassam nekik?

Figyelt kérdés

Hát szerintem az eddigi legcukibb fiúval randizok már lassan egy hónapja. Nagyon jól megyvagyunk és már ismeri a két legjobb barátnőmet. Ők már kedvelik:)

Szinte minden tulajdonsága tökéletes... Nagyon kedves, igazán törődik velem, fontos vagyok neki stb. De a külső tulajdonságai is azok: magas, izmos és jól is néz ki. Jah és még főzni is tud...

Egy a bibi... Raccsol.

És hát ugye nyár, jönnek a bulik és az én szűk baráti társaságom 2 lányból és 5 fiúból áll. Én már találkoztam az ő barátaival és ő mondogatja, hogy várja azt, hogy az 5 fiú legjobb barátomat is megismerje.

Viszont... Én aggódok, hogy cikizni fogják. Igazán tanácstalan vagyok, hogy mit csináljak.

Mert szeretném őt is hívni bulizni magunkkal, meg említette is hogy huu már várja. Viszont így cikizhetik.

Ha nem hívom akkor meg megharagszik...

Engem nem zavar a beszéd hibája nem azért írom. Egyszerűen nem tudom, hogy mi lenne a helyes döntés.

Normális válaszokat írjatok csak!!! Köszi, 18/L



2017. jún. 27. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha neked 18 évesen olyan barátaid vannak, akik képesek cikizni valakit a beszédhibája miatt, akkor gratulálok :)
2017. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, hogy ezt tennék. De ha nem is a szemébe, nekem szerintem biztos elmondanák...
2017. jún. 27. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Hívd meg, a barátaidat pedig kérd meg, h hagyják békén a srácot.
2017. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csajozás meg gyúrás helyett inkább logopédushoz kellett volna mennie. Ez az ami oltári ciki.
2017. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó ne írigykedj 😁
2017. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!