Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fair úgyl lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fair úgyl lenni valakivel hogy folyamatosan meg akar változtatni?

Figyelt kérdés

Alapvetően szeret, de van 1-2 dolog ami az ő hobbija, preferenciája, és nekem meg semleges. Emiatt folyamatosan piszkálva vagyok, és sivárnak vagyok ítélve mert engem nem az érdekel ami őt.


Úgy érzem hogy megutáltat engem magával, és amiért meg egyébként együtt lennénk, az az érték pedig kuka. De ha nem vagyok jó ahogy vagyok, akkor minek kellek?


26L


2023. jan. 14. 19:06
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%

Dehogy.

Aki szeret, az nem "alapvetően" szeret, hanem olyannak, amilyen vagy.

Az, hogy még becsmérel is... legyen már tartásod!

2023. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy úgy viselkedik ilyenkor mint valami szülő. Ő majd megnevel, megváltoztat, csak kicsit érzékenyíteni kell engem mert még nem vagyok "kész".


És ez olyan mértékben hü_lye érzés mostmár, hogy nem tudom mit csináljak.

2023. jan. 14. 19:11
 3/36 anonim ***** válasza:
96%
Sose értettem, hogy egyes emberek miért nőnek össze teljesen a párjukkal. Attól, hogy két ember együtt van, nem kell mindent egyformán szeretni, ugyan úgy gondolkozni mindenről. Neki is, neked is meg lehet a saját érdeklődési köröd, a másiktól függetlenül is.
2023. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Nem csak összenőve lehet ezt a stratégiát nyomatni. Akik heti 2 napot vannak együtt, abban az időben is mehet a szekálás ugyanúgy.
2023. jan. 14. 19:15
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze, ennyi. Én a helyedben keresnék valaki mást, kérdező.
2023. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Igen, értem én. Azt nem értem, hogy miért vagy vele?

Igen, tudom... jól néz ki, biztos a szex is jó vele, és amikor kivételesen nem "nevelni", terelgetni, változtatgatni akar, és amikor éppen nem becsmérel, akkor egyébként nagyon-nagyon szeret...


Hát nem.

Egy kapcsolat arról szól, hogy két szabad ember szereti, elfogadja, tiszteli, és megbecsüli egymást. Még szülőnek is rossz az, aki meg akar változtatni, meg a maga képére formálni, nem, hogy párnak.

Egy kapcsolat nem arról szól, hogy ugyanolyannak kell lenni. Miért is kéne?? Ahogy #3 is írta, nem kell egymás klónjainak lenni. (És főleg nem alá-fölérendelt szerepben, mert itt azért nem az van, hogy akkor legyetek ugyanolyanok. Itt az van, hogy te legyél olyan, mint ő.)

És ami a lényeg: hülyeség egy olyan "párkapcsolatban" maradni, amiben nem érzed jól magad. Ez nem erről kéne, hogy szóljon. Egy párkapcsolat jobb esetben arról szól, hogy a két fél kölcsönösen pozitív ingerekben részesül. Az, hogy az egyik felet folyamatos kellemetlenségek érik, az egyszerűen nem jó. Olyan kapcsolatban értelmetlen az időnket pazarolni. Még akkor is, ha amúgy "vannak pozitív tulajdonságai is", meg akkor is, ha egyébként jól néz ki.

2023. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a kérdésem van, hogy te ezt miért is viseled el?
2023. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

#4 "Nem csak összenőve lehet ezt a stratégiát nyomatni. Akik heti 2 napot vannak együtt, abban az időben is mehet a szekálás ugyanúgy."

Nem sikerült megértened, hogy mit akart mondani, igaz?

Miért sejtem azt, hogy te csak egyet panaszkodni jöttél ide, és már előre eldöntötted, hogy milyen válaszokat fogsz elfogadni?

2023. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

#6 A kinézete egyáltalán nem volt mérvadó, amikor összejöttünk, sokaknak klasszikus értelemben nem lenne "szép". Nekem ez nem is szempont.


Amit leírtál azzal teljesen egyetértek. Ami nekem a kontra oldala ennek, hogy mással nem lenne ilyen? Volt néhány kapcsolatom előtte, és soha senkivel nem volt tökéletes, vagy legalábbis pici nézeteltéréses.

Engem az idegesít és érdekel hogy hol és meddig tart a határa annak amit még "el kell nézni" a másiknak, ha ez jó kifejezés. Nem dobhatok el mindenkit azonnal ha valami nem oké. És ilyenkor elmondja mindenki, amit szoktak ilyenkor, szereti a párját az ember valamiért, amellett hogy ez a szar helyzet fentáll.


Ennek a fellegébe sz.rakodok most, nem tudom mit tegyek. Ha nem tartana itt semmi cserébe, elhúznék, egyértelmű.

2023. jan. 14. 19:32
 10/36 A kérdező kommentje:
#8 Bocs, tényleg félreértelmeztem a kommentet, csak a klasszikus értelemben használt értelmezése ragadt a fejembe valamiért. Zilált lelkiállapotban megesik, tényleg nem provokálni akartam.
2023. jan. 14. 19:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!