Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg hogy ne nyagasssam a szerelmemet a gyakori üzeneteimmel?

Figyelt kérdés
Tavaly, miutàn vége lett egy nagyon hosszú parkapcsolatomnak, nem sokkal ezután elkezdtem randizni azzal a fiúval, akivel 24 évvel ezelőtt már jartunk egy rövid ideig és azóta is messengeren, különböző felületeken tartottuk a kapcsolatot. Az igazság hogy egy nagyon helyes fiúról van szó. Mindenesetre azt tudni kell hogy mar nem vagyunk tinik, hisz 50-en felül vagyunk mind a ketten. Nekem ez akkori is egy nagy szerelem volt, de a 24 év nagyon sok idő, egy teljesen más síkon működött nálam ez a dolog. Ő inkabb egy ilyen angyali segítség volt a számomra. Aki érti ezeket a dolgokat biztos tudja mit értek ezalatt. És valóban össze jöttünk annyi év után. Viszont úgy beszéltük meg, hogy inkabb csak egy szexuális kapcsolat legyen kozottunk, ezt főleg én kezdeményeztem, mert a szituáció olyan volt hogy nem làttam értelmét belebonyolódni. Jaj, ebbe amúgy ő is egyből beleegyezett. :-) naná :-) csak valahogy azt làttam, jobb nem belebonyolódni, mert ismerem mar őt is annyira hogy milyen, meg én is épp egy nagy szakitason voltam túl sajnos. Lényegébe ő szedett fel a padlóról, azzal, hogy foglalkozott velem, csomót írtunk, és a 24 évnyi nem is tudom mit valahogy próbalta, meg próbáltuk nem is tudom, talàn bepótolni...ami kimaradt. Hisz azalatt az idő alatt, azért sokszor gondoltam rà szerelemmel, és voltak érdekes dolgok. Szóval egyben egy nagy csalódást dolgoztam fel azzal a szakítással, amikor vele elkezdtünk újból mostmár tényleg jobban beszélgetni, megismerkedni, tehát benne voltam ebbe a nagy változásba. Érzékeltem, hogy nagyon fontos dolog történik, hogy amikor a legnagyobb fajdalmat éltem meg, hogy a hosszú kapcsolatom sajnos lezárult, de ő mint egy mentő ott termett, és belevitt ebbe a viszonyba? vagy kapcsolatba. Mindig nagy hatàssal volt rám, rengeteg mindenbe össze voltunk kapcsolódva, ma se tudom elmondani hogy még hány és hány szálon érzek. Ő egyébként független, egyedül él. Nagyon szuper dolgokat élek meg vele, ő is. Az elején úgy nézett ki, hogy ő nagyon sok energiát fektetett ebbe. Mindennap ràm írt, mindig ràérzett mikor...stb... Aztán egyszer csak bejelentette, hogy nem fog tudni annyit írni, mert a munkahelyén már szóltak, hogy ne mobilozzon senki. Ezzel nem is lett volna baj, csak szêpen leállt minden levelezéssel velem. Talalkozni most is csak hetente,kethetente szoktunk, mert a munkája miatt mivel 3 műszakban meg kéthetente hétvégente is dolgozik, ezért ez sem könnyíti meg a talijainkat. Én nagyon szeretem, mert sok sok olyan dolog van benne, ami olyan mintha a szüleim lenne, 24 éve is észrevettem, hogy olyan sok mindenbe mint a szüleim. Olyan spirituális az egész, nagyon kivételes, olyanok a megnyilvanulásai stb...sok rokon vonasunk is van...most erről azert így nehéz írni...de mostanában annyira nem irogat nekem, ez nagyon magànyos érzés, nem tudom mit tegyek. Tudom hogy hűséges, mert iszonyat sokat dolgozik, nagyon faradt is, szinte folyamatosan sportol, ami szintén rengeteg energiát vesz el...imadnivaló pasi..nem is értek egy csomó mindent. Nekem csak az a bajom, hogy hogy lehet meghagyni neki hogy ő irànyítson, hogy ő diktálja a levelezéseket? Mert hajlamos vagyok àtesni a ló azon oldalára, hogy àllandóan ráírogatok, hisz ő lenne a legjobb barátom. Mindig is így gondoltam rà, és nagy hatassal is voltam rà, meg ő is rám. Nagyon szeretem, de valahogy ez a kommunikáció elakadt most ezzel. Nem tudom mit is tegyek, hogy bírjam ki hogy ne írjak rá. Nem értem ezt az egészet. Làtom, hogy ő is komolyan gondolja, de lehet megakadt azon a szinten amit mondtam, hogy "csak" szexuális kapcsolat és màr nem is töri magát. Az a baj, hogy nem tudtam pontosan leírni hogy mi a szitu. Mert ami valójában van, meg ami valójában ő, meg ez a dolog, azt így nem akarom és nem is tudom átadni. Csak valahogy nem tudom mit tegyek. Meg az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy az egyik tulajdonsága ami miatt egyaltalan csípem, hogy szeret segíteni, és tudom mert mondta is, hogy a volt barátnőivel kommunikál. Ő egy ilyen. Lehet rá szàmítani, hisz én is számíthattam rà a 24 év alatt, ha valami lelki vagy valami olyan jellegű problémám volt akkor írtam neki. Lehetett rà akkor is szàmítani. Szóval tényleg egy imadnivaló pasi

2023. márc. 5. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
50-en felüli fiú?😂 Bocs, de nem tudom végig olvasni, rohadt hosszú. Zanzásítsd, mert így nem sok választ fogsz kapni.
2023. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor csak nagyon kevesen olvassák el...nem baj.
2023. márc. 5. 18:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1.


Csak hosszúnak tűnik, mert a kérdező nem alkalmaz semmilyen tagolási formát. Így olyannak hat az írása, mintha egy harmadikas gyerek hadarná el. Erre csak ráerősít az "50-en felüli fiú" jelző.

2023. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Rakd el a telót magad mellől, hogy másképp? Tartsd fejben, hogy csak szexkapcsolatrol van szó.
2023. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én elolvastam. Amúgy 1-essel egyetértek 50 éves nem fiú, hanem férfi, de nekem nem ezen akadt meg a szemem, nem ezen kamillázok, hanem ezen:


"de ő mint egy mentő ott termett, és belevitt ebbe a viszonyba? vagy kapcsolatba.Én nagyon szeretem, mert sok sok olyan dolog van benne, ami olyan mintha a szüleim lenne, 24 éve is észrevettem, hogy olyan sok mindenbe mint a szüleim.

"csak" szexuális kapcsolat"

Most viszony vagy kapcsolat? Az is hülye és morbid példa, hogy a mentőhöz hasonlítottad ezt a nem is tudom milyen, de nem egészséges kapcsolatot, ami a részedről inkább csak függés az ő részéről meg lehet hogy csak szex és barátság szimplán.

Háát ne haragudj, de így olvasva furcsa, hogy a szüleidhez hasonlítottad azt az embert akivel csak szexkapcsolat van köztetek. Nem egészséges gondolkodásmód tényleg ne haragudj, hogy ezt mondom.


Nincs nagyon mit elemezni valamin amibe lehet te látsz csak többet és idealizáltad. Ha szeretnétek egymást akkor nem csak szexkapcsolatban lennétek szeretet kiegészítéssel.


De ezen gondolkodj el, hogy morbid az, hogy valaki aki az életed szerelme olyan,mintha a szüleid lenne. Ne hari de akkor hogy tudsz vele úgy szexelni?????

2023. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szerelmed, a megmentőd. Neked pedig arra van szükséged. Hála neki a segítségért, de ez nem szerelem.
2023. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem cigo családról van szó…
2023. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elnézést akkor rosszul fogalmaztam, ezt úgy értettem ezt a szülői hasonlítàst, hogy teljesen közeli olyan mint ha pl. nem tudom jobban mondani, hogy olyan a stílusa, megnyilvanulásai, emiatt nagyon baráti, annyira szeretem, viszont természetesen a testi vonzalom teljesen egyéni.
2023. márc. 5. 19:31
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbeszeltetek, hogy szexkapcsolat, akkor miert varod el, hogy irogasson? Az a baj, hogy ha te ebbe tobbet gondolsz bele, mint ami benne van, akoor megint egy fajdalmas szakitas lesz a vege, mikozben meg az elozo szakitasodat sem dolgoztad fel, ezert kapaszkodsz most ebbe a "fiuba", hogy ne kelljen azzal a fajdalommal szembe nezni. De ez a modszer nem nagyon szokott bejonni. Tulidealizalod, emlited is, hogy a volt noivel is tartja a kapcsolatot, mert hat o olyan cuki... szerintem meg nem biztos, hogy azert. Legyel tudatosabb, most egy kamaszlany abrandozasa jon at a leirtakbol.
2023. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Cigo? Húha...azt hiszem nagy a félreértés. Akkor nagyon rosszul fogalmaztam, bocsi
2023. márc. 5. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!