Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ignorálja a lány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ignorálja a lány az üzeneteimet és mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy lánnyal akit egy baráti társaságon keresztül ismertem meg, nagyon kedves, aranyos lány volt, egyben én úgy éreztem, hogy a barátom is. Egyszer kért rá, hogy ne írjak ennyit, mert neki barátja van és zavarja és szereti őt. Majd többé nem olvasta el az üzeneteimet. Előtte nagyon sokat beszélgettünk és akkor is volt barátja, csak másik srác.


A lány nem tiltott le. Nem törölt le az ismerősök közül, csak egyszerűen ignorálta az üzeneteimet. Vajon elfelejtette, hogy ignore-be rakott, vagy egyáltalán nem kíván velem többé beszélni? Nagyon kedveltem.

Akkor már miért nem tilt, vagy töröl le?


Közben látom, hogy annak ellenére, hogy barátja van és elzárkózik tőlem, újabb és újabb fiú ismerősei vannak a facebookon akikkel biztosan tartja a kapcsolatot.


Mit tehetek ebben a helyzetben? Fogadjam el, hogy lerázott?

De ha ez egyfajta kapcsolat lehetett volna, eleinte még ő kezdeményezett felém.


2019. márc. 31. 23:10
1 2 3 4
 1/33 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
87%
Fejetsd el őt, de minél előbb, semmi esélyed sincs nála. Amúgy is szerintem túlságosan beleélted magad, mert még tapasztalatlan vagy. Idővel megtanulod, hogy nem kell egy nőbe a nap 24 órájában levakarhatatlanul csimpaszkodnod.
2019. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó, amikor az emberre még online is rámászik valaki. Tulajdonképpen zaklatás az állandó üzenet, amikor a másik nem szeretne ennyit kapni. Térj már észhez!
2019. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Egyáltalán mi a francról beszélsz? Igenis volt nála komoly esélyem, csak nem akartam a barátom barátnőjével lefeküdni / kavarni.

Aztán szakított a barátommal, összejött valaki mással és azóta ignorál. Viszont én azt hittem, hogy ez elsősorban baráti viszony. Alapvetően nem akarok tőle semmit. Nem tudom érthető-e ez így.

2019. márc. 31. 23:17
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem zaklatna egy paraszt aki nem tudja megérteni hogy nagyon nem jön be akkor letíltanám. Az ilyen bunkókkal nem lehet másként ha nem értenek a szép szóból. Ha meg pasim van és úgy zaklatna akkor elmondanám neki, ő majd lerendezné, de azt nem köszönné meg.
2019. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Igen biztos én vagyok a gonosz sátán amiért írtam neki hetente kétszer amikor előtte rendszeresen ő írt, meg üzengetett magától! Aha. És erre meg ez a megoldás, hogy akkor ignoráljuk az ismerősünket, elvarrjuk a digitális száját! Nagyon ügyes.

Akkor már lett volna benne annyi, hogy le is tilt.

2019. márc. 31. 23:18
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Elég egyértelmű az ok. Szerintem te is tudod. Bunkóság és gáz is szerintem, ha ezek után sem vetted a lapot. Azért nem akart tiltani meg ilyesmi mert, ha személyesen véletlenül baráti körben találkoztok, akkor neki kellemetlen helyzet. Így jól kezeli. Elmondta, hogy ne írjál neki, ne nyomulj, mert nem nem vevő rá, te mégis...


28f

2019. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Nem jöttél be neki, ne háborogj. Majd jön a következő, akinél nyert ügyed lesz.
2019. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy nem jöttem be neki? Miről beszéltek?

Eddig meg jó haverok voltunk. Sokszor írt, játszott velem, kérte, hogy tanítsam meg rajzolni, meg alig várta, hogy ott legyek én is abban a városban, ahol ő?

Most meg itt vagyok! És szólni sem tudok neki, mert nem olvassa el a tetves üzeneteimet??????


MI AZ? HOGY NEM JÖTTEM BE NEKI??????? nem erről van itt szó

2019. márc. 31. 23:35
 9/33 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Ne durrogj, nem jöttél be neki. Sorry, bro.
2019. márc. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerinted miről van szó? Ha egy nőnek tetszik egy pasi akkor azt rövid úton megszerzi ha akar tőle valamit.

Ezek szerint bejössz a nőnek de ......

De mi??

Veszíteni tudni kell emelt fővel.

2019. márc. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!