Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem jelenlegi barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem jelenlegi barátnője fanatikus, hogyan ne legyek dühös?

Figyelt kérdés

Már legalább egy olyan jó 2 éve szakítottunk az exemmel, aki időszakosan felkeresett, volt, hogy találkozni is akart, de végre barátnője lett. A csaj viszont egy igazi fanatikus, belájkolta a régi fotónkat, amit az exem még mindig nem törölt le, de szerintem csak elfelejtette letörölni, Katicának becézett engem mindig, erre a csaj lecserélte a borítóképét egy csomó Katicára. Végül ott telt be a pohár, hogy a csaj tetováló szalonban dolgozik és egy csomó katicás tetkót rajzol, posztol.


Nem tudom, hogy miért, de nagyon rosszul esik. Miért viselkedik így egy ember?


2023. márc. 6. 20:41
1 2 3 4 5
 1/47 Noren1989 ***** válasza:
76%

Mert egy beteg, figyelemhiányos jellem.


Én nem foglalkoznék vele, mindenki szagolja azt, amit szakított.

2023. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
De miért pont én érdeklem? Hiszem már rég szakítottunk.
2023. márc. 6. 20:44
 3/47 Noren1989 ***** válasza:
61%

Ha kiderítjük az okát, nyugodtabban alszol?

Tenni nem tudsz ellene, max, ha ignorálod...

2023. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem vagyok egy kiégett, közömbös ember, akit nem érdekli a világ körülötte, hanem megélem az érzelmeimet. Fáj és rosszul esik, úgyhogy egy magyarázat bizonyára könnyítene rajtam, igen.
2023. márc. 6. 20:47
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Én tiltanám a helyedben. Egyrészt jót tenne a lelki békédnek, másrészt halálra fusztrálná őt, hogy enm tud többé feltűnösködni. :D
2023. márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Nem akarom tiltani, mert azzal elérte a célját. Próbálom ignorálni, de közben értetlenkedem. Féltékeny már nem lehet, hiszen már nem vagyunk együtt.
2023. márc. 6. 20:49
 7/47 anonim ***** válasza:
83%
Te vagy az, Selena?
2023. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
70%
2 évvel ezelőtti exed és te még így nyomon követed?
2023. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
8: jaj, ne legyünk már ennyire álszentek, könyörgöm. Ki az, aki nem csekkolja le szökőévente egyszer az exét, hogy hogy megy a sora? Sőt, mi beszélőviszonyban voltunk, örültem is neki, amikor összejöttek, viszont nem foglalkoztam vele különösebben.
2023. márc. 6. 20:57
 10/47 anonim ***** válasza:
17%

Én nem értem mi a kérdés? Lehet én vagyok a hülye, de nem értem a katicáknak mi köze hozzád? Meg mi van abban ha belájkolta a régi fényképeteket, az nálad miért jelenti azt, hogy utál? Én amiket írtál,nekem inkább az jön le, hogy csíp téged. Lehet a párod tök jókat mesélt rólad és lehet így próbál tisztelegni előtted, hogy te egy jó ex vagy ez sem lehetetlen, vagy cimbizni szeretne veled. De igazán nem értem mi a kérdés, szerintem én vagyok a hülye, de a leírtakból nekem az ellenkezője jött le, hogy kedvel.


Aki utálja a másikat nem lájkolgatja random a párja régi fotóit amin az exével van lefotózva. Szerinted logikus? Lehet vagány csajnak tart.

2023. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!