Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátod jelenlegi baratnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátod jelenlegi baratnője bejelöl. Visszaigazolnád?

Figyelt kérdés

ráadásul szakitás után kiderult hogy vele csalt meg...

Azt se akarom hogy ha nem jelolom vissza akkor azt gondolja hogy még rossz erzes oket latni egyutt mert errol már szo sincs,de vissza igazolni sincs kedvem mer miért ha nem is ismerjük egymást igazán!?


2013. máj. 11. 22:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Írnék neki egy üzit hogy takarodjon vissza a jó édes apjába :)
2013. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én egyszerű szabályom,hogy nem jelölök be/vissza senkit,akit nem ismerek legyen az húgom haverja,öreganyám macskája..

Alkalmazd.

2013. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne már, hogy úgy jelölt be a volt pasid csaja, hogy nem is ismeritek egymást igazán!! Csak azért jelölt be, hogy a képedbe dugja, hogy most ő a barátnője. Vissza nem igazolnám...
2013. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hah, ha nem ismerem, akkor nincs az az isten! ha nem ismerem rendesen személyesen, akkor miért igazolnék vissza?!
2013. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nem.
2013. máj. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
"Minek" ez a kérdés? Persze, hogy nem.
2013. máj. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerem, nem.
2013. máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha a volt barátommal még most is jó lenne a kapcsolatom és a jelenlegi barátnő szimpatikus lenne, már komoly lenne a kapcsolata a volt barátommal és azért valamennyire ismerném, vagy szeretném megismerni.
2013. máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A vicc hogy ismertem regebbrol,de csak kodzono viszony volt...

Igen..nekem is ez jott le eloszor hogy most ezzel arra akar menni hogy most o milyen boldog.....:DD na ne rohogtessuk egymast... de ha meg nem jelolom vissza,akkor meg az lesz hogy nem akarom oket latni egyutt mer tuti irigykednek..:DD (ez amit szerintem o gondolna) amennyire ismerem ezt a csajt

2013. máj. 11. 22:57
 10/16 anonim ***** válasza:
Vissza ne igazold. Menjen a f*ancba , kit érdekel mit gondol . Azt se értem miért jelöl be téged , normális érett nő nem csinál ilyet.
2013. máj. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!