Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbségtétel oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbségtétel oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Az első kérdésnek vagyok a kiírója. Engem és a barátaimat itt kevés kivétellel mindenki szétszedett, hogy a barátunk temetéséről miért zavartuk el a csajt, aki tudva, és ezekszerint akarva kihasználta és megbántotta a barátunkat.


A második kérdésben a pasi ugyanezt tette a kérdező barátnőjével (kérdező, ha látod, részvétem, sejtem, min mehetsz keresztül), ott mégis egyöntetűen minden házzászóló azon a véleményen volt, hogy pasinak semmi keresnivalója a temetésen. Ezzel magam is száz százalékig egyetértek.


2023. márc. 7. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
xD
2023. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyiknek se lett volna keresnivalója a temetésen.Ha annyira tiszteletét szerette volna letenni akkor a temetés után miután a nép elvonult már szépen odamegy és leteszi a virágot amit hozott.Mindkettő esetben rossz érzelmeket okozott a másik félnek az ember és jogosan lettek volna kitiltva a temetésről.Az pedig nagyon felháborító,hogy egy temetésen a nő elkezd ellenkezni a gyászoló emberekkel,hogy ő ott fog maradni miközben rendesen tönkretette a férfit.Jogosan küldtétek el a nőt onnan,én is így cselekedtem volna.

Részvétem utólag is!

2023. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Apám ezt úgy akarta megoldani a saját apja temetésén, hogy kiakart tiltani onnan mindenkit, kivéve akinek ő "engedélyt ad", hogy ott legyen. Sokan dacból jöttek el, amikor ez kiderült (meg támogatni nagynénémet és a nagymamát)
2023. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Az, hogy az egyik nő a másik férfi, mi más? A gyakorin legtöbbször a férfinak nincs joga semmihez míg a nőnek talán mindent szabad.


N

2023. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sztm meg az megy a temetésre aki akar mind2 esetben.

Nem kell együtt állni és jópofizni sem (a család úgyis írja ha nem kér részvétnyilvánitást).

N 31

2023. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

En csak azt nem ertem, minek irogatsz ki ket kerdest, tok ugyanazzal a sztorival, aztan follow uppolod egy harmadikkal.


Persze, nyilvan ket idegennel megtortenik PONT UGYANAZ, mind a ketto itt irkal, raadasul pont ugyanabban a stilusban tagoljak a mondanivalojukat.

Marmint ha a kettos mercet akarod szemleltetni, ebben a kerdesben mar belefert volna, hogy leirod, hogy te irkaltad ki mind a kettot.

2023. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!