Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek eltúloztuk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek eltúloztuk a barátaimmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy nagyon összetartó baráti társaságunk, fiúk-lányok vegyesen.


Az egyik barátunk (fiú) nemrég meghalt autóbalesetben, tegnap volt a temetése.


A halála előtt nem sokkal kiderült, hogy egy csaj az egyetemről, akibe teljesen beleeesett, hónapokig talonban tartotta, kihasználva az érzelmeit. A csaj végül bevallotta, hogy vőlegénye van. A barátunk nagyon kiakadt, válogatás nélküli sértéseket vágott a lány fejéhez, valamint rövid ideig alkoholizálással próbálta a csajt elfelejteni, de meggyőztük, hogy ennek nincs értelme.


Tegnap a temetésen a csaj is számomra teljesen váratlanul megjelent. Félrevontam, és közöltem vele, hogy nincs itt semmi keresnivalója, a barátunkkal meggyűlöltette magát, ő maga mondaná, hogy takarodjon innen. Nem akart elmenni, így odahívtam a társaságból két fiút (mindketten kétméteresek), hogy mi van, az ő hatásukra végül elment a csaj.


Köszi előre is a válaszokat!


2022. okt. 6. 09:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Először is részvétem! Biztos nagyon nehéz lehet így elveszteni egy barátot.


Arra szerintem, hogy volt-e joga ott lenni v sem, nincs jó válasz. Az én szeretteim temetésén is voltak olyanok akiket nem értettem miért vannak ott. De ők úgy gondolták elmennek.


Nem tudhatod, hogy ez a lány belül mit érez. Nem szép amit tett, de nem tudhatod ő belül mit él át. Lehet pokoli bűntudatot.


Talán túloztatok, talán nem. Érthető miért éreztetek úgy, ahogy. De a múlton már nem lehet változtatni.

2022. okt. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem el. A temetés egy nyilvános esemény, az vesz részt rajta aki akar. Aki úgy érzi, hogy van bármiféle kötődése az elhunythoz, az tiszteletét teszi. Ez ennyiről szól.

Az hogy ők épp haragban voltak nem jelenti azt, hogy egyébként emberként nem becsülik egymást vagy hogy ne lenne számára is szomorú, fájdalmas a halála.

2022. okt. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Kinek érzitek magatokat, hogy kidobót játszotok? A család dönti el, hogy ki legyen ott és ki ne.
2022. okt. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem meg teljesen jogos volt. Ne legyen álszent képmutató.

Nem volt ott semmi keresnivalója. Az elhunyt már nem tudta megvédeni magát, a barátai segítettek.

2022. okt. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Részvétem.


Szerintem nagyon el lett túlozva. Van az a helyzet amikor ilyen hibák már nem számítanak. Egy temetés is ilyen. A barátotok szerette, ezt a lány biztos tudta. Elbúcsúzni ment..

2022. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mit?
2022. okt. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
A temetésen arcoskodtatok valakivel, aki a kegyeletét jött leróni. Három megtermett férfi egy nő ellen. Egy TEMETÉSEN. Szégyelljetek magatokat.
2022. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
Tudom, le leszek pontozva, de szerintem nem. Szerintem egy temetésen az a legfontosabb, hogy az elhunyt kit látna ott szívesen... valószínűleg ezt a lányt nem.
2022. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
A baratod, szegény, szégyellné magát miattatok... mégis kinek kepzeled magad, hogy csak úgy kihajigálsz embereket egy temetésről? Ha az anyja kér meg valakit, hogy menjen haza, az kicsit más, de hogy te...? Pofátlan, agressziv tahók vagytok.
2022. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok amúgy.


Köszi a válaszokat. A barátunk ki is jelentette, hogy gyűlöli a lányt azért, amit tett.


A szülei épp eléggé ki vannak borulva, nem akartuk kockáztatni, hogy esetleg a csaj miatt még jobban kiborulnak.


Nem volt egyszerű "kidobót játszani", de nekünk a halála után is fontos.

2022. okt. 6. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!