Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelekből lehet eldönten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből lehet eldönteni egy párosról hogy együtt vannak-e vagy szexeltek-e már?

Figyelt kérdés
A suliban az egyik osztálytársnőm, meg egy másik az évfolyamon lévő srác kapcsolatát akarom felderíteni. Érdekes páros, mert nem tudom eldönteni, hogy egy pár-e vagy csak barátok, mert ölelkeznek, de nem csókolóznak, viszont sok pár van így aki nem smárol a suliban. Csak nem tudom hogyan derítsem ki mi van közöttük, vagy hogy ezt most hogyan kezeljem? A sráccal ilyen pasis beszélgetés esélytelen, mert nagyon “hűséges” a csajhoz kb mindenben. Van egy lány barátjuk is, együtt szoktak kimenni cigizni meg stb, de szerintem kollektívan haragszanak rám, szóval szívás. Vannak valami jelek, vagy ez miből tudható? Fontos lenne tudni… (mind 18-ak vagyunk)

2023. márc. 8. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért oly fontos?

Nem a te dolgot mit csinálnak, nem?

2023. márc. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha haragszanak rád, akkor miért nem hagyod őket békén?
2023. márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tini kategória...
2023. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 oda tettem fel
2023. márc. 8. 12:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Aham, tehát kémkedni akarsz, akaratuk ellenére infókat megtudni.

Ki lehet deríteni az ilyet, de semmi közöd hozzá. Ez az ő magánügyük, ne verd bele az orrod.

2023. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

Fosbukra mit irnak ki a kapcsolati statuszhoz??

Nincs kozos ismitek,akit megbizol,h kerdezze ki valamelyikuket??

2023. márc. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi közöd hozzá h mit csinálnak? Mi vagy te Shelock Holmes? Neked attól jobb lesz az életed? Legyél azon h te is megfektess valakit.
2023. márc. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Közöd?
2023. márc. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Fontos lenne tudnom, ennyi
2023. márc. 8. 21:20
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát amíg nem tudod bebizonyítani, hogy nem csak rosszindulatú pletykálódáshoz kell az információ, itt nemigen fognak érdemben segíteni.
2023. márc. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!