Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt maradnál azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál azzal a pasival, aki azt mondja neked, nem vagy számára az a nagy szerelem?

Figyelt kérdés
2023. márc. 10. 09:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. márc. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha többé. Ne alkudj meg! És jó nagy paraszt hogy ezt így a szemedbe mondja
2023. márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, senki kompromisszuma nem szeretnék lenni.
2023. márc. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Megköszönném az őszinteséget, és lezárnám a dolgot. Miért maradnék? Ha ezt érzi, az nem fog változni.
2023. márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem maradnék.

Amúgy volt ilyen, aztán még vérig sértődött, amikor lekoptattam, és még zaklatott is, hogy miért gondolok olyan sokat magamról, hogy azt hiszem, valakinek az élete szerelme lehetek.

2023. márc. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

#15

Szánalom a köbön, jól tetted, hogy lekoptattad. Gyorsan kimutatta a foga fehérjét.

2023. márc. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Maradna a halál.

Aki benne marad ilyen kapcsolatba, annak nincs agya.

2023. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az ilyenek mesterien értenek ahhoz, hogy az önbizalmad annyira lerombolják, hogy annyira elhiszed, hogy senki sem tudna beléd szeretni, hogy tényleg nem látod értelmét kilépni. Én is így ragadtam benne egy ilyen kapcsolatba. Azt mondta, neki nem kéne jó nő, mert azt félteni kell. Ezt egyébként biztatásnak szánta. Meg hogy én átlagos vagyok és a legtöbb férfi engem átlagosnak lát, de az nem baj, mert neki megfelelek. És XY a jó nő, de annál neki esélye se lett volna, ne aggódjak. És persze, el tudja képzelni az életét mással, mert tudjuk, hogy mindig jön más. És minek sminkelek, neki attól nem tetszek jobban és minek veszek magassarkút (175 cm-es férfiak problémája). Sorolhatnám. Tükörbe nézni se volt kedvem mellette. Nem léptem ki. Nem hittem már a szerelemben, de később megcsaltam. Többször több emberrel is. Semmiféle titkot nem csinálok belőle, hogy gazdasági érdekből nem váltam el tőle.
2023. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!