Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi tudja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi tudja hogy tetszik nekem, akkor hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha csinosítom egy kicsit magam, akkor úgy fogja gondolni hogy ráerőltetem magam? Kicsit nőiesebb öltözködés. Nőiesebb fizura. Parfüm. stb.

2023. márc. 10. 21:30
A kérdező szavazást indított:
Erőltetésnek fogja gondolni.
Vonzóbbnak és magabiztosabbnak fog gondolni.
12 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt tudja hogy tetszik nekem. De én nem teszek neki szerintem. Habár figyel engem, mármint nézeget rám, de nem tudom hogy ez mit jelent. Amúgy nem csak miatta akarok csinosabb lenni, hanem magam miatt is. Ha nem akar tőlem semmit akkor meg minek nézeget rám?
2023. márc. 10. 21:41
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeeintem add magad.Kár lenne egy ilyen álcát magadra erőltetned, ha te nem ilyen vagy.
2023. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jogom van hozzá hogy jobban nézzek ki! Amúgy meg nem kell nekem ő! Nem kell!
2023. márc. 10. 21:46
 4/13 A kérdező kommentje:
Attól még hogy tetszik, én nem akarok semmit tőle! Nem fogok vele sem együtt élni, még ha ő akarna akkor sem! Miért bűn az ha egy nőnek tetszik egy ffi? Mi bűn van abban? Nekem jogom van úgy öltözni ahogy akarok!! Magamnak szépítkezek nem neki! Ahhoz meg semmi köze nincsen!
2023. márc. 10. 21:55
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a problémád valójában?
2023. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom.
2023. márc. 10. 22:29
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ide, ha te jobban akarsz kinézni, akkor először a belsőleg tedd meg, vagy egyszerre a külsővel. Lehet segíteni fog a változás, több önbizalmat ad, de ne ő miatta tedd csakis magad miatt.

Ha nézeget, stíröl, szemez veled, akkor tetszel neki, de nem mer lépni, vagy elég neki a tudat, hogy bejövős nálad, esetleg párja van.

De mint írtam önmagad miatt változz meg mindkettő téren, mert ha te nem vagy megelégedve magaddal, nem szereted magad, akkor más miért tenné?

2023. márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azon dolgozok hogy szeressem magam. Nincs párja. És nem mer lépni, szerintem. Sokat kell tennem azért hogy szeressem magam. És hogy végre magabiztos legyek. De nincs más választásom.. Ami őt illeti nem tudom jár a fejében. Amikor a közelemben van akkor nem is tudom, csak jól esik. És jól esik hogy figyel engem.
2023. márc. 10. 22:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy jólesik, minden embernek bejön ha olyan pasi figyeli, aki tetszik neki.

Ha nem kezdeményez te is megteheted nyugodtan, beszélgess vele többet, néha erintsd meg, egy kettő bókot mondj, vagy akár kétértelmű megjegyzéseket is szurhatsz be mellé, lehet attól felbátorodik.

Ha nem, akkor őszintén megmondhatod neki, hogy szeretnéd jobban megismerni, elhivod kávéra, randira.

Maximum elutasít, nem baj, majd akad más.

2023. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Be vagy kápszizva ?
2023. márc. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!