Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok ebben a furcsa helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel osztálytársak vagyunk, néhány nappal ezelött nagyon furcsán viselkedett velem.

Egész nap utalgatott arra, hogy lefeküdne velem, hogy megnézne meztelenül stb.

Amikor leültünk egymás mellé, ő közelebb húzódott.

Olyan volt mint aki teljesen be van zsongva.


Az egésszel nem is lenne semmi baj, csak ez a lány már kb 5-6 éve párkapcsolatban van és el is van jegyezve.

Állítólag nem igazán vannak jóban, sokat veszekednek, csúnyán beszélnek egymással.

Előző évben nem kellett volna sok, hogy összejöjjünk, bevallotta, hogy nagyon az esete vagyok, de megbeszéltük, hogy ez így nem jó.

Maradunk barátok.

Most viszont nem értettem mi ez a viselkedés.

Szórakozik velem vagy tényleg érez irántam valamit?


Ti hogy reagálnátok hasonló esetben?

Előre is köszi az értelmes válaszokat!



2023. márc. 12. 05:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%

Privát megkereső mivel nő vagyok és a kérdés ugy szól hogy hogy reagálnátok és én voltam olyan hülye most 😄, hogy úgy válaszoltam, de hülyeségnek tartom ezt mert az egyén aki a problémával küzd nem ugyanaz, mint akiktől ezt kérdezi két külön dolog.


Ez nem esett le neked. 😄


Gondolhattad volna hogy ja lehet nő és hetero. Furcsa is lenne ha nem fordított verzióban reagálna ösztönösen arra a kérdésre egy hetero hogy ti hogy reagálnátok.


Én amugy nem szoktam magamat más helyébe képzelni és úgy válaszolni. Tőlem függetlenül objektívan szoktam választ adni mivel szerintem ez a legjobb mivel két ember élete lehet merőben másabb és nem biztos hogy a szubjektivitás segítene az általa kérdezett problémánál.

2023. márc. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

10-es 😂😄😄😄


11-es vagyok.

2023. márc. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, a folytatás azon múlik, hogy mennyi benned a kurázsi!

A kérdés az, hogy Te mit szeretnél ? A csaj tálcán kínálja magát. Ha krízisben van valóban, akkor ezzel nem illik visszaélni barátként, inkább egy mély őszinte, empatikus, de határokat tartó beszélgetés a megoldás.

Meg lehet dugni pár alkalommal, de utána mit csináltok?

Vagy lehet vele tisztázni, hogy mit szeretne. Valóban téged szeret és kész emiatt lépéseket is tenni? Akkor te is teszel lépéseket. Ez utóbbi viszont nekem kevésbé valószínű forgatókönyv. Ha egy nő szerelmes, akkor nem a szex-el kezdeményez általában.

Összeségében nincsenek túl jó benyomásaim erről a lányról. Én szexet sem így kezdeményeznék ilyen nyíltan, direktben.

2023. márc. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%
Boritanam a bilit a pasijánál. Így.
2023. márc. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
95%

Elkepeszto mennyi gerinctelen "ferfi" van itt, aki egyből megb.szatná magát, amint lesz rá egy alkalom, semmi tartás nincs bennetek :D

Nem lehet titeket tisztelni már.

2023. márc. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%
Kerüld ezt a csajt. Ez egy fehérmájú, férfifaló lehet. Ne is legyél vele baráti viszonyban sem. Ráadásul még diák!
2023. márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!