Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves lányként mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányként mennyire ciki ha még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
2023. márc. 13. 20:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%

Igazat adok a 4esnek, szerintem is annyira ciki, amennyire érzed. Ha cikinek érted, akkor ezt ki is sugárzod magadból. Ha teljesen helyen kezeled, nincs onbizalomhianyod miatta stb, akkor más is természetesen fogja kezelni.


Én 23 évesen csokoloztam először, és cikinek éreztem nagyon. De ma már nem érzem annak.


Most már 10 évvel idősebb vagyok, van férjem, gyerekem, ugyanúgy, mint azoknak, akik 15 évesen csokoloztak és szeretkeztek.

2023. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 voltam mikor először csókolóztam, először randiztam, először csináltam mindent. Akkor eléggé gátlásos voltam emiatt, de hamar feloldódtam teljesem és azóta is együtt vagyunk a párommal.


Útólag belegondolva nem volt gáz, de értem hogy annak érzed, én is szégyelltem, pedig 100% saját döntés volt. Alkalom meg próbálkozó volt bőven.

2023. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért vannak lepontozva azok, akiknek nem gond? Nem értem.

Ezt is nyugodtan le lehet pontozni. :D Írok még, majd azt is légyszi. :)

2023. márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%

Eléggé redflag, mivel ez azt is jelenti hogy semmi közöd nem volt még egy fiúhoz sem.


Érzelmileg sem. Ez pedig fejletlen érzelmi világra, utal. Ergo lelkileg éretlen (leányka) vagy még

2023. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%

24 vagyok, még én sem csókolóztam. Én nem tartom gáznak, barátaim se ítélnek el emiatt, pedig mindannyian kapcsolatban vannak.

Én 26 évesen tervezek komoly kapcsolatot keresni, addig a karrieremre koncentrálok.

Vannak terveim, én ezeket szeretném előkészíteni, megágyazni nekik, hogy amikor találok egy hozzám illő nőt, akkor ne menjen a kapcsolat kárára.

Szerintem nem gáz, én azt sem bánom hogy eddig nem volt kapcsolatom, biztos vagyok benne hogy sikerül találnom valakit. Türelem rózsát terem szerintem.

2023. márc. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is így álltam hozzá24 évesen. 34 éves koromra jött össze a lakás. Karrier? Hiszel ilyesmiben? Inkább váltogasd a helyeket, mint a remeterák, ha fosul keresel. Az idő ellened dolgozik.
2023. márc. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#15-ös vagyok, én vállalkozni szeretnék 3 éven belül, erre képzem magam. Házat önerőből nem tudom mikor tudnék összehozni, de van egy olyan ötletem ami nem egy lehúzó vagy probléma teremtő vállalkozás lenne, hanem innovatív és talán sikeres. Most azon dolgozom hogy megvalósítsam, kapcsolatkereséssel csak mellékesen foglalkozom, ez számomra fontosabb, mert ezért mentem egyetemre.


Amúgy jelenleg szüleimmel élek, itthon besegítek amiben tudok, albérletben esélyem se lenne félretenni a béremből. 50.000Ft-tal beszállok a havi költségvetésbe, ami marad azt pedig középtávon befektetem.

2023. márc. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#15, bocsánat hogy a kérdéstől eltérve refrektáltam #16-ra.
2023. márc. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
14es, szerinted aki 14-15evesen csokolozik, esetleg szexel, az lelkileg érettebb mint egy 23eves, csak azért mert nem csokolozott? Vagy akinek 14 évesen párkapcsolat van, az mindenképp érettebb lesz pl 25 éves korára érzelmileg, mint aki évekkel később lelt párra? Mert szerintem nagyon nem. Persze, több tapasztalat lesz mögötte, de hogy érettebb lenne és jobban tud választani, azt nem hiszem, hogy egyenesen következne ebből.
2023. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!