Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet gond ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet gond ha valaki aromantikus?

Figyelt kérdés
Én vagy 12 éves koromban élhettem át mély szerelmet, szerelmi vonzalmat nem nagyon szoktam érezni, viszont szeretet igen. Mondhatni mint embert szeretem a másikat, ahoz társulhat még szexuális vonzalom is. Nálam a szeretet abban merül ki hogy szívesen beszélek a másikkal, nem akarom hogy rosszul érezze magát, aggódom érte, de romantikus érzelmek nemigen vannak, vagy lehet csak én nem ismerem fel őket. Jelenleg tartom a kapcsolatot egy nővel, szívesen beszélek vele és vonzónak is találom, de ez az első látásra szerelem nálam nincs. 22/f
2023. márc. 14. 00:11
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

"ez az első látásra szerelem nálam nincs"


Demiszexuális vagyok, nálam sincs ilyen. (De amúgy ez vonzalom első látásra, csak keverik a szerelemmel.)


Szerintem szépen lassan kezd el neki felvezetni a témát.

2023. márc. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Ma már minden betegségre adtak valami szép szót , de en huszek benne hogy ezek mind kis gyerekkortol alakulnak ki mind a közeg és a nevelés által.
2023. márc. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
A hited nem befolyásolja a tényeket, de köszönjük, hogy úgy érezted, ennek ki kell jönnie.
2023. márc. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Akkor ne rabolt a normalis-szexualis emberek idejet, ennyi. Rabold egy pszichologuset inkabb.
2023. márc. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Alloszexuális. Miért kell olyanba pofázni, amiről semmit nem tudsz.
2023. márc. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első látásra szerelem...nálam se volt soha. Én úgy tudok beleszeretni valakibe, hogy megismerem normálisan.

N 31

2023. márc. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
5 Maradjunk a normalis-szexualisnal. :) En nem vagyok se bi, se homo se egyeb agybajos.
2023. márc. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Semmivel sem lehet jobban elüldözni egy nőt, mint romantikával. Szóval ez még előny is a csajozásnál.
2023. márc. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem gond ez, csak hasonlóan racionális beállítottságú lánnyal kell kezdeni. Nem mindenkinek kell a habos-babos naplemente, szerintem van, aki mást keres egy pasiban.
2023. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!