Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen korban, hogyha 2-3 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen korban, hogyha 2-3 év együttlét után nem érzitek biztosnak hogy vele szeretnétek leélni az életeteket/összeházasodni, az gond?

Figyelt kérdés

Szóval mondjuk ilyen 25-28 év között. Azt gondolom, hogy addigra már jó esetben kialakul az emberben egy értékrend, tisztában lesz magával, hogy mit szeretne. Nyilván ebbe vegyük bele hogy van benne legalább 1 év együttélés, és mondjuk nem az a kérdés hogy mennyire vagytok kompatibilisek.


Teoretikus a kérdésem, csak elgondolkoztam ezen és kíváncsi vagyok ti mit gondoltok, mi ezzel a tapasztalatotok.


2022. nov. 20. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Gond.
2022. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen idős korban ezt már pár hét után el lehet dönteni.
2022. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előttem szólok írjak. Ilyenkor gond.

Vagyis talán akkor nem, ha semmi komolyat nem akartok egymástól és csak úgy elszorakoztok egymás mellett.

2022. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell túlidealizálni a kapcsolatokat 25+-osan sem, mert emberek vagyunk és változunk. Olyan világban élünk, hogy akinek teszem azt 24 évesen lesz az első olyan komoly kapcsolata, akivel mondjuk 25 évesen összeköltözik, nem biztos, hogy házasságot akar 28 évesen. Van ennél nehezebb eset is, aki 30 éves férfi létére mondjuk szakít a 30 éves baratnőjével, mert a házasság és a gyerekvállalás kérdéséhez nem fűlik a foga. A legtöbb ilyen kapcsolat tehát sokszor nem azért megy tönkre, mert nincs szerelem/bizalom többé, hanem mert sosem voltak megbeszélve a keretek, hogy ki, mire, vágyik stb. Pl: gyerekkérdésben nem nagyon létezik kompromisszum, soha nem kezdenék olyan férfival így 26 évesen, aki 5 éven belül nem akar gyereket, vagy elképzelhetetlennek tartja, hogy legyen.
2022. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindig gond.

Persze ha mindkettőtök úgy gondolkozik, hogy ez csak egy rekreációs kapcsolat ami bármikor egyoldalúan felmondható...

Én egy ilyen kapcsolatban össze se költöznék.

2022. nov. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!