Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene arra reagáljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene arra reagáljak, hogy a párom előző kapcsolataiban szeretett volna házasodni, családot alapítani, de velem nem?

Figyelt kérdés
2023. márc. 14. 11:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
Érdemeled ki, hogy veled is olyan komolyan vegye a dolgot.
2023. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%
Érdemelje ki...? A férfi valamiféle kegyet gyakorol, hogy ha elég alázatos a nője, akkor szíveskedik feleségül venni?
2023. márc. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%

Tudtam, hogy belém fog kötni valaki de hogy ilyen gyorsan. xD

Tudom, hogy női szemszögből ez úgy van, hogy “kell, kötelező, elfogsz! Stb..)

Nem.. ezt ki kell érdemelni, a 2 szép szeméért meg azért mert rám mosolyog még nem fogom elvenni. Ha pasi létemre nekem bizonyítanom kell egy nőnek akkor a nőnek is bizonyítania kell felém. (Nem fogom részletezni a dolgokat, aki tudja mikre gondolok mind a 2 részről az tudja aki nem meg nem)

2023. márc. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Érdemeljem ki? Mindent megadok neki, Mindent megkap

Többiektől semmit nem kapott

Mégis azokat akarta elvenni

2023. márc. 14. 13:06
 15/29 anonim ***** válasza:
Sok tenyezos, osszetett a helyzet, hogyan valaszolhatnak kielegitoen erre a kerdesre reszletek nelkul?
2023. márc. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
60%
Kell, kötelező? Ki az a hülye, aki hozzád akarna menni, kedves 13-as?
2023. márc. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta, hogy nem akar hazasodni. Te mit akarsz kezdeni ezzel a helyzettel?
2023. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
76%

#14:

Nőként én is így jártam ahogy te.

Pont ez a baj hogy "mindent megadsz".

Ezt már evidensnek veszi az illető, úgy gondolja hogy ez neki alapból jár, fel sem merül benne hogy ezt illene értékelni, viszonozni.

Minek házasodjon ha amúgy is megkap tőled mindent. Mindenféle kötöttség nélkül is jól elvan veled.

Hiába tepertem én is, hiába adtam meg én is mindent (testileg, lelkileg, mentálisan mindenhogy) ha a másik fél csak élvezte amit kapott, de viszonozni már nem viszonozta ezt komolyabban (házassággal).

Kár ezen agyalni, ha ő ilyen akkor ilyen is marad. Nem lehet rákényszeríteni amit nem akar.

2023. márc. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
46%

1, A házasság nem viszonzás kérdése.

2, Te életed során egy jó társat kerestél vagy a házasságot üldözted? Ha képes vagy eldobni azt, akit "szeretsz" csak mert nem vesz el, akkor egyrészt nem szereted, másrészt egy buta rögeszme után futsz a házassági státuszt illetően.


Ha jó a kapcsolat, akkor örülj neki ahelyett, hogy a körítésen keseregsz.

2023. márc. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

#16

Te is és a többiek is kajakra ilyen analfabéták? Most nem tudtok szöveget értelmezni? Nem értitek azt, hogy mire írtam ezeket a szavakat és kinek a szemszögéből.

Amúgy kajakra azért járok csak fel ide gyakorira, hogy felbosszantsatok az analfabétaságotokkal és ne bánjam azt, hogy egy darab húsként használom a magatok fajta kis buta lánykákat. Ezért egyrészt köszönettel is tartozom nektek mert eddig jól működik :)

2023. márc. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!