Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene arra reagáljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene arra reagáljak, hogy a párom előző kapcsolataiban szeretett volna házasodni, családot alapítani, de velem nem?

Figyelt kérdés
2023. márc. 14. 11:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
77%

16-os vagyok. Férjes asszony, 46 éves amúgy közgazdász.

Mint szerinted analfabéta buta lányka, drága kisfiam...

2023. márc. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
14 de en leirtam h mindig az kell aki nincs. Es soha nem az aki kéznèl van es megad mindent. Az nekik nem érték.
2023. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

Látszik is, hogy mennyit ér egyeseknél a diploma. Mindig csak a butácskák vágnak fel vele, akinek tényleg van esze az kimutatkozik (haha, tudom nekem nincs mielőtt ellőnéd ezt a HATALMAS nagy poént :D) nem kell hozzá egy papírt mutogatnia kedves. :)

Na meg ez a lekezelősdi.. honnan tudod, hogy nem egykorúak vagy idősebb vagyok kislányom?

2023. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
63%

Mi az a "kimutatkozik"?? Ez milyen nyelven van, illetve milyen tájegységben használatos kifejezés? Nekem közgazdászként ez a szó nincs meg, biztos mert butácska vagyok:)

Te, aki a butácska kislányokat használgatod - vagy szeretnéd legalább is - biztos nem vagy velem egykorú. Gyerek vagy még, abból is a nagyképű senkiházi kisfiú fajta, akivel senki nem áll le, ezért ekézi a nőket.

2023. márc. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Belekényelmesedett a helyzetbe, nem érzi úgy, küzdenie kellene azért, hogy megtartson. Két lehetőség van: 1. elfogadod ezt helyzetet

2. nem ugrálod körül ilyen szinten

Nyilván a 3. a szakítás, de azért én még a másodikat megpróbálnám, bár esélyes, hogy később a házasságban is így fog viselkedni.

2023. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

#24

Ha ennyire érdekel akkor a Jászságban nagyon nagyon nagyon sok ember használja ezt a szót. Sajnálatos, hogy nagy tanult lányka létedre nem ismered, de kifejthetem a jelentését, ha szeretnéd. Gyerek nem vagyok, a nagyképűt azt gratulálok eltaláltad. Panaszom nem lehet mert elég sokan leállnak velem. :)

2023. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
50%
Zsák a foltját megtalálta :D Egy 46 éves törékeny egó, aki tudja azt hiszi meglebegtet egy tömeggyártott közgazdász diplomát, amivel már így is gátat lehet tömni és egy műveletlen proletár, vívódik, hogy ki az okosabb, egyikőtök sincs a helyzet magaslatán. Lapozzatok, egyébként is mi értelme egy anonim felhasználót győzködni arról, hogy milyen okos vagy? Abszurd.
2023. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Belefáradt, beleöregedett ezekbe a cirkuszokba, ami a mai magyar társadalmat nézve nem csoda.
2023. márc. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%

De mégsem esett le neki, hogy szét trollkodtam a nagy agyon művelt fejét. xD Imádom az itteni “túliskolázott” nagy női közösséget, ha lenne esze nem reflektálna ilyen nyilvánvaló dologra. :)

Sajnos idáig sem ér fel egyeseknek az esze de mégis büszke mert ő egy okos büfé szakot végzett nagy tanult diplomás asszonyság. Kiderült igen. :D

2023. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!