Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, Ti miért nem kezdeményeztek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, Ti miért nem kezdeményeztek?

Figyelt kérdés
Pl miért nem írtok rá más férfira? Miért nem mentek oda egy szimpatikus Férfihoz?

2023. márc. 15. 13:07
A kérdező szavazást indított:
Nincs rá szükségem, a pasik jönnek maguktól
Mert a Férfi dolga kezdeményezni
Félénk vagyok, nem merek
Egyéb ok
Nőként én is szoktam kezdeményezni
33 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Mert elvárom, hogy a pasas életképes legyen. Ebbe nálam ez is beletartozik. Legyen határozott, aki tudja, mit akar. Egyszer szedtem fel egy srácot én, hát kár volt.
2023. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Ezt csak a magyar nők csinálják. A külföldiek mernek lépni, a magyar nők a hercegnőt játsszák. Bocs, de ez az igazság.
2023. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Utolsó, ne általánosíts!


Én életem során többször is kezdeményeztem, azok az alakok egytől egyig nyámnyilák is voltak.


Akik mernek lépni, én is bennük látom meg a tüzet, ami felkelti az érdeklődésemet.

2023. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%

3

Azok pofoznak ki a házból is, mint utólag látjuk-halljuk a hírekben, a kezdeményezők-határozottak:DDD

2023. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
12%

Ott a pont, négyes. A hármas meg élő példa, hogy milyenek szép kis hazánk amazonjai. Köszi, de biztos nem kezdeményeznék, francnak kell a fenenagy öntudatú és elvárású nő!


A kettes

2023. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden határozott férfi erőszakos.
2023. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2%

6

Igaz, egy határozott és leterítő pofon még nem erőszak csak véletlen baleset, kettő már az lenne:DDD

2023. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Ez a gond veletek.


Hogy valóban nem értitek, hogy a határozottság nem egyenlő az agresszióval.


3as voltam ☺️

2023. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
Persze, hatos. Ha határozott vagyok, de nem jövök be: erőszakos vagyok. Ez a valóság.
2023. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
A gond a te domináns viselkedéseddel van.
2023. márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!