Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, Ti miért nem kezdeményeztek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, Ti miért nem kezdeményeztek?

Figyelt kérdés
Pl miért nem írtok rá más férfira? Miért nem mentek oda egy szimpatikus Férfihoz?

2023. márc. 15. 13:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

Én odamegyek beszélgetni emberekhez vagy ha úgy alakul, hogy random kialakul egy beszélgetés, nem zárkózom el, nyitott vagyok. De ezeket nem felszedési céllal.


Ha tetszik egy férfi, akkor valóban nem hívom randira konkrétan, nem írok rá azért, mert tetszik. Flörtölök, mosolygok, testbeszéddel, mimikával igyekszem mutatni, ha ismerem akkor igyekszek vele sokat/többet beszélgetni (mint másokkal), érdeklődni, stb. de konkrétan úgy, hogy "Pisti elmegyünk randizni?" úgy valóban nem.


Ennek két oka van: az egyik, hogy az a tapasztalatom, hogy erre a férfiak nem annyira vevőek. Nem mondom, hogy ez így van, szimplán annyi, hogy én így tapasztaltam. Mintha kivennék a gyeplőt a kezükből vagy nem tudom. De nem láttam azt, hogy az irányítás teljes átvétele annyira szimpatikus lenne a férfiak számára.

A másik (és ez ide is kapcsolódik), hogy bár alapvetően azt gondolom (pláne a 21. században),hogy a nők és a férfiak egyenlőek (mert miért ne lennének azok), egyenlő értékű emberek, azzal viszont nem értek egyet, hogy akkor mossuk össze a két nemet. Az egyenlőség nem erről szól. Számomra arról szól, hogy megvannak ugyanazok a jogaid. De vannak olyan evolúciós dolgok, amik szerintem adottak. Sok esetben a gondolkodás, bizonyos dolgok megközelítése. Mások az ösztönök, más a felépítés, stb. Az ösztönös, evolúció során kialakult dolgokat nem tudjuk megváltoztatni és nem is hiszem, hogy feltétlen kell. Ebbe beletartozik a férfi "vadászösztön" vagy a női "gondoskodás". Nyilván ezeket tudni kell alkalmazni a jelenkorra és társadalmi helyzetre, de nem gondolnám, hogy mindent borítani kell. Az egyensúly a lényeg (számomra).


Szóval nem, ne várja egy nő a sült galambot, igenis mutassa ki, ha érdekli valaki, dobálja fel a labdákat, de hagyja meg a férfinak a "levadászási" lehetőséget.


Nem azt mondom, hogy ne kezdeményezzen direkte egy nő se, mert biztos van akinek bejön, akinek sikerül, akihez passzol. Szerintem hozzám nem passzol.

2023. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%
Ez végre egy érett gondolkodás, sajnos az 1000-ből egy.
2023. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeményezek, de nem mindent.


Pl ráírok én is (de nem rögtön randikéréssel, hanem valami ürüggyel), akár randi után először, akár randizás előtt. Szervezek randit én is (mondjuk harmadikat) stb.


Ez nálam azt jelenti, hogy "szabad a pálya, szeretném, hogy kezdeményezz te rendesen. Nyitott vagyok"


(volt már hogy idegenre írtam rá valami szöveggel, de inkább poénból, mint komolyan)


Nem kezdeményezek igazán, mert szeretném, hogy a pasim határozott legyen, határozottan én kelljek neki (ne bárki vagy ne azért mert épp kéznél vagyok), szeretném ha ő lenne a dominánsabb a kapcsolatban (alapvetően egyenlőség jogi, figyelem, tisztelet, munkamegosztás stb oldalról, de mondjuk 60%-ban kezdeményezzen ő programot, randit, merjen kiállni mellettem, legyen eltökélt a kapcsolatunk iránt, legyen aktív)


Meg benne van az is, hogy ez társadalmi beidegződés és félek, hogy ha én kezdeményeznék, azzal nagyon elkeseredettnek, lúzernek látnak.


Egyébként sosem akartam annyira nagyon senkit, hogy ezeket a gátlásokat levetkőzzem. Van párom, aki kezdeményezett, de úgy érzem eleget tettem/teszek ezügyben én is.

2023. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
IKár, hogy van párod...nos, akkor ezerből kettő.
2023. márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%

Ha jol nez ki,kezdemenyezek.

N

2023. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

11-13

A kezdeményezés mára = a zaklatással, amit a nő kedve szerint dönt el...Rám nézett! Juj, rám nézett:)...köszi, de passz.

Aztán meg törje magát a férfi-pitizzen-etessen-itasson...ennyire megalázni önmagát-férfinek már nem normális, de a nők sem, hiszen ezt várják el.

Ezek a hüly_ játékok mára már inkább irritálók és sokkal korrektebb az egyenes beszéd.

Már a hányinger kap el, amikor billegteti magát a pumpaszájú értékbecsüs cicuska valahol....brrr.

2023. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!