Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért flörtölget mással a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért flörtölget mással a barátnőm, mi a célja ezzel?

Figyelt kérdés

Egy helyen dolgozunk, és nem régen vagyunk együtt, mikor bekerült a céghez és "újonc volt" akkor nem csinálta ezt...


Szoktak jönni értékesítők és tolmácsok, ügyvédek hozzánk cégen belüli emberek, 80% Férfi, 10/3 aki bomba pasi elmondása alapján.


Mikor meglátja ezt a 3-at már megy főzni a kávét, hozza a kimutatásokat, jelentéseket stb.


Addig flörtölgetett, hogy neki ugye szőke a hajszíne, hogy megkérdezte tőle xy lett is szőke neked...


Erre a mondatra fogtam magam, és elmentem a marketing részleghez, a csajokhoz, egy órán át nem jöttem vissza.


Féltékeny rájuk nem kicsit...


igazából ő kezdte ezt az egészt, de már kezdek kiábrándulni belőle.


Hétvégente meg nem találkozunk... mert programja van, de rendszeresen szerelem val nekem.


Másik kolléganőm, szerint azért csinálja ezt, mert sose volt egy épp korban illő kapcsolata senkivel.



2023. márc. 15. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Mivan
2023. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Ki az a nyomorult barom, aki a munkahelyén, a munkatársával kezd???
2023. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekesen viselkedtek. Nem való nektek kapcsolat.
2023. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Úristen...én is hasonló munkakörben dolgozom, ha bejön valaki kedvesen mosolygok és megkérdezem főzhetek-e kávét. Ha olyan jön akit ismerek, már főzöm a kávét mert tudom, hogy kérni fog.


Flörtölget a halál, "benne van a munkaköri leírásomban", hogy kedvesnek kell lennem, épp ezért a bókokat is megtanultam normálisan lereagálni. Akivel jobb a viszony, azzal nyilván poénkodok is.


Van férjem és sokszor bejön elém a munkahelyre, sosem volt probléma abból, hogy kedves vagyok másokkal.


Ti gyerekesek vagytok mindketten, nem való nektek kapcsolat.

2023. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"

Mikor meglátja ezt a 3-at már megy főzni a kávét, hozza a kimutatásokat, jelentéseket"


Ha alapból ez a feladata, akkor ez nem flört, csak végzi a dolgát.

Ha viszont szerinted határozottan flörtöl, akkor dobd ki, elobb utobb félre fog lépni

2023. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolod túl a dolgot? Ez a feladata lehet. Nem végzi el normálisan akkor az ügyvéd stb megemlíti a főnökének aki számon kéri. Lehet te vagy betegesen féltékeny, ezen nem gondolkodtál?
2023. márc. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!