Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kerül elő és miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerül elő és miért csinálja ezt velem ?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron meg kértem,hogy felejtsen el és ne keressen többé !!! Erre tegnap az egyik társkereső oldalon elő bunkkant, rá kérdeztem ,hogy mit akar ! Már egyszer szakítottam vele,mivel nem vagyok hülye ,nagyon sokszór próbált hazudni,de nem tudott így még gyorsan ki tettem . Váltottunk pár szót,közöltem én ki költöztem végleg külföldre ...ő pedig ,hogy tönkre ment a vállalkozása (erről hazudozott nekem mindig,észre vettem ,hogy nem úgy megy ahogy kéne ) mókus kerékben van és csak szenved ... ezt addig nem közölte amig nem mondtam neki ,hogy kint vagyok és nagyon jól megy a dolgom.... annyit még hozzá fűzött ,hogy őt is hívták ki németbe stb... és itt meg szakadt ismét a komunikáció. Miert jó ez egy 40 éves felnőtt férfitól ? Mire jó ez a viselkedés ? ????
2023. márc. 16. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Letilthatod bárhol. Ne foglalkozz vele, ha nem érdekel.
2023. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak egyszerűen nem értem mi történt ,melles meg mire jó ez az egész..
2023. márc. 16. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozik, hátha megsajnálod és visszafogadod és kezdheti előlről a hazudozást. Van, aki sose tanul.
2023. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális segítséget 3" !!!
2023. márc. 16. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Pénzről, üzletről beszélt.

Apa is szokott nekem néha jajgatni az adók miatt meg hogy neki isbtaeroznak és akkor hogyan fizessen, meg nyit másikat.

Ilyenkor csak gondolkodnak mit kéne, és remélik nem a fallal beszélnek közben.


Utakat keres csak.

2023. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*neki is tartoznak(sok vállalkozonak baja a körbetaetozas hogy akik neki tartoznak azoknak is tartoznak ez ilyen ördögi kör)

Csak agonizált. Agyalt külföldön is ennyiből ennyi jön csak le hogy nem tudja mit hogyan merre kéne.

2023. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!