Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fél attól a párom le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fél attól a párom le cserélem más pasira? Mondta hiába mondom nem, ő ezt már nem hiszi el tapaasztalatok miatt. Akkor hogy bizonyitsam be neki szerintettek? Nagyon szeretem a páromat, nem akarok mást.

Figyelt kérdés
2023. márc. 16. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te feladatod bebizonyítani. A párodnak terápiára lenne szüksége, ha ennyire nem tudja feldolgozni a régi csalódásokat és azok kihatnak a mostani kapcsolatára. Sajnos amíg ő ezt nem látja be, addig nem tudsz mit csinálni, nem fog megváltozni.
2023. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
89%

Nem akarok ördögöt a falra festeni, de ez sosem jó jel. Aki ennyire betegesen féltékeny.

Vagy kivetít, és ő csal téged. Vagy pedig tudja, hogy nála sokkal jobb pasit érdemelnél, és ezért izgul ezen ennyire.

Vagy csak komplexusa van és utálja magát, ezért nem gondolja, hogy neki jár hűséges és szerető társ.

Vagy egy megalomán f-sz, aki mindenkit irányítani akar és arra áll fel neki, ha te isteníted és ajnározod és bizonygatsz neki.

Így vagy úgy, intő jel.

2023. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Ha kimutatod a szereteted megfelelő módon (lehet érdemes megnézni egy szeretetnyelves tesztet, hátha kiderül hogyan szereti kapni/adni a szeretetet a párod illetve te), illetve kommunikáltok a problémáról és nincs megoldás, akkor utolsó lehetőségként elmennék egy párterapeutához.


Ha nem hajlandó, vagy nem tudod megmenteni, akkor hagyd. Szakítsatok. Nem bízik benned, pedig ez egy alapvető dolog. Ha nem tudja feldolgozni a múltat szakemberre van szüksége, mielőtt kapcsolatba kezd.


Hamar lerombolná ez az önbizalmamat és mentális egészségemet.


Szakítás, aztán ne jöjj össze hamar mással, legyél szingli. Ez bizonyítja, hogy nem cserélted le. Csak elhagytad.

2023. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hagyom el semmi pénzért! Mert szeretem és nem csal meg.
2023. márc. 16. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:

túl jó nőnek tart és sajnos ez nem nyerő ha nem társul hozzá kellő Önbizalom. Ha bementek egy szórakozóhelyre és az összes pasi téged néz, esetleg be is próbálkoznak, akkor az egyenlő a szakítással.

Mit tudsz tenni? Kellő visszajelzést kell adni számára hogy ragaszkodsz hozzá és úgy is kell viselkedned, hogy hihető legyen. Ha a srácot korábban már átdobták a palánkon akkor nehéz dolgod lesz, a bizalmatlanság minden kapcsolatot megmérgez.

Nekem is volt egy olyan partnerem az életemben aki mellett mindig azt éreztem, hogy felesleges vagyok, nem voltam féltékeny, egyszerűen azt éreztem, hogy valami érdekből van mellettem. Vele szemben teljesen sub voltam, nem akartam társaságba menni, vagy ha igen csak olyan helyre ahol kevés ember volt akit ismerek és ha eltűnt 10-15 percre a szemem elől akkor már mentem is volna haza.

Senki másnál nem éreztem ilyet, nála folyamatosan azt éreztem hogy nem én irányítok és az eseményeket nem tudom kontrollálni.

2023. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
A "szeretem és nem csal meg" nem elég feltétel ahhoz, hogy benne maradj egy kapcsolatban. De elfogadom. Ebben az esetben keressetek fel közösen egy szakembert.
2023. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért fél mert tudja, hogy túl jó nő vagy hozzá mérten. Külsőd alapján bárki, nála jobb kinézetű pasinak bejönnél. Sajnos nem lát a lelkedbe, valamiért nem érzi amit Te. Vagy valamikor adtál rá okot, utalást, hogy így érezze. Ezt nem fogod tudni kiölni belőle. Vagy elfogadod így, vagy tovább lépsz.

Szakember? Olyan nem létezik!!!

Ott van példának Csernus Imre. Saját balf.szságait vetíti ki a páciensekre. Van akinél bejön, van akinél nem.

2023. márc. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!