Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyereket akarunk de neki mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket akarunk de neki mar van, en meg nem akarok szegeny lenni. Mit tegyek hogy ne erezzem emiatt gonosznak magam?

Figyelt kérdés

Paromnak van gyereke, akit tamogat.

Nem orulok neki hogy van neki, de elfogadtam mert nem tudtam mast tenni.

Gyereket akarunk, de en az anyagiak miatt nem merek vallalni. Nem akarok szegeny lenni. En nem akarok szukosen elni..eltem eleget mar szegenyen. Nem akarok vissza csoppeni oda.

Viszont ha lenne gyerekunk, es még a sajat gyereket is tamogatna nem tudnank ugy elni ami nekem megfelelne.

Gonosznak erzem magam emiatt, nem mennek ki ezek a gondolatok a fejembol.

Csunya leirni is, de ha nem lenne gyere mar reg gyerekunk lenne. Vagy ha mas lenne a parom akkor is.

Nem tudom mit kellene tennem. Gyereket akarok mar nagyon reg ota, de ebben a kapcsolatban nem lehet


2023. febr. 22. 23:53
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
Olyan mintha az o gyereke az enyem is lenne mikozben semmi kozom hozza. Tole fugg az eletem. Olyan igazsagtalan ez
2023. febr. 22. 23:54
 2/46 anonim ***** válasza:
68%
Nem ilyen csorokkal kene osszejonni, akit egy gyerektartas mar foldhoz vag.
2023. febr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat ad a gyerek anyjanak. O tartja el oket
2023. febr. 22. 23:56
 4/46 A kérdező kommentje:
Nem vagja foldhoz igysem hogy sokat ad, de ha lenne gyerekunk attol felnek hogy sok lenne 2 gyerek
2023. febr. 22. 23:57
 5/46 anonim ***** válasza:
45%
Tehat csoro. Ket gyerek egy atlag parnak bele szokott ferni. A gyerektartas meg altalaban olcsobb, mintha nala lenne a gyerek es ugy koltene ra.
2023. febr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
70%
Mindent nem lehet egyszerre, el kell dönteni minél hamarabb, hogy mi számodra a legfontosabb. És mivel gyerekvállalásról van szó minél hamarabb, mert ketyeg az óra.
2023. febr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

En nem atlagos szegeny eletet akarok. Eppen errol szol a kerdes.

Es megegyszer leirom, nagyon sok penzt ad nekik. Szazezrekrol van szo

2023. febr. 22. 23:59
 8/46 anonim ***** válasza:
55%

2es, az igen. Remélem eg ymásik kérdés alá meg írogaod, hogy a nők kerülik a csórókat:D


Kérdző! Kb mennyiből éltek meg havonta? Mármint mennyit költötök, és ebből mennyi megy a párod gyerekére? És mennyi pénzt tesztek félre havonta?


Egyébként meg a gyereke támogatásának mértékéről le lehet ülni szépen és beszélni. El lehet mondani, hogy tiszteletben tartod, hogy támogatja a gyerekét és ez helyes is, de te úgy érzed, hogy emellett nem fér el még egy gyerek, szóval az új gyerekre akkor látsz realitást, ha a másik támogatását visszább vonja.

nyilván, megfelelő módon kell kommunikálni.

2023. febr. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
81%
Menj mar a tobb 100 ezerrel, ha annyit adna, futna a te gyerekedre is. Mar ha nem csak ugy bratyibol odaadja mert miert ne, az egesz fizeteset😂 hanem mert magas a fizetese es azert magas a gyerektartas. Tobb szazezres gyerektartashoz tobb millios fizetes kell, bubu.
2023. febr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem az lenne a legjobb ha szétmennétek.


Te nem tudod elfogadni a gyerekét. Ez köztetek folyamatos vitát fog gerjeszteni, a gyerek is érzi, hogy ok nélkül nem szereted, ez benne súlyos sebeket okozhat.


Az, hogy támogatja a gyereket az tök oké, normális. Neked is megkéne próbálni megszeretni azt a gyereket... ha nem megy engedjétek el egymást.


Ha valakinek nincs kerete gyerektartásra és egy gyerekre az ne vállaljon gyereket. Azért eléggé gyenge a gyerektartás...


Úgy se kéne vállalni, hogy annyit nem tudtok lekommunikálni, hogy figyi szívem szeretnék gyereket tudom, hogy te is, de ez csak akkor fér bele ha a gyerektartáson felül kicsit visszafogjuk a költségeket. Természetesen oké ha elviszi programozni, vesz neki néha néha egy két dolgot de nem az egész fizetését kell elkölteni.

2023. febr. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!