Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek sikerült itt gyakorin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek sikerült itt gyakorin párt találni, komoly kapcsolatot kialakítani: mióta vagytok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés

Olvasgattam kérdéseket ebben a kategóriában és nagyon sok szimpatikus leírás, bemutatkozás van, de a kérdés alatt sosem írta oda a kérdező, hogy végül egyáltalán a randiig sikerült-e eljutnia valakivel. Vagy hányan írtak privátot.


25 leszek, egyre jobban gondolkodom komoly kapcsolatban és hogy egy leírásból idézzek: "itt gyakorin azért jobb ismerkedni, mert először egymás személyiségét ismeritek meg, nem az van mint társkeresőkön hogy a kinézet dönti el hogy egyáltalán ráírtok-e a kiszemeltre."


Na, de visszatérve a kérdésre az érdekelne hogy aki itt találta meg a szerelmet annak mi volt a módja? Az első randi hány nappal/héttel később jött össze? Mióta vagytok együtt? Hosszútávon tudtok együtt tervezni?

Valami ilyesmi érdekelne.



2023. márc. 17. 05:36
 1/8 anonim válasza:
Én még beszélgetésig jutottam. Te most tervezel párt keresni? Fiu vagy lány vagy? Szerintem lányoknak egyszerübb 🙂
2023. márc. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Fiú/Férfi de egyenlőre csak tervben van, meg úgy érzem most már illene.

Azért is érdekelnének itt lévőktől történetek, hogy nekik összejött-e, amit elképzeltek kapcsolatiszinten, mert én is hosszútávon terveznék.

2023. márc. 17. 05:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelenlegi ugye most is tart, lassan 2 éve, előtte majdnem 2 év volt és egy egy éves összejárós, többi csak pár hetes-hónapos extrás "izé".
2023. márc. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem párkapcsolat, de akár lehetne az is. Egyszerűen ráírtam egy szimpatikus válaszra, beszélgetni kezdtünk, azóta is (lassan tíz éve) teljes nyíltsággal és bizalommal vagyunk egymás iránt.


De ezt teljes mértékben szerencse kérdése, az összes többi barátkozós próbálkozásom kudarc volt.

2023. márc. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Már nem vagyunk együtt, de ismerek olyat (igazából 6 embert is) akik itt ismerkedtek meg és azóta már együtt is élnek.


Itt sem kisebb az esély, hogy talált egy normális személyt. Nyilván a távolság lehet az egyik legnagyobb gond, ha itt ismerkedsz.



Nekem úgy alakult innen ki régebben, hogy beszélgettünk sokat, majd hónapokkal később kialakult egy erős kötődés amiből megpróbáltuk a kapcsolatot.

2023. márc. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek én is olyat akik itt ismerkedtek meg, és már együtt is élnek. Itt is lehet párt találni.
2023. márc. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
10 éve ismerem meg itt, sokáig barátok voltunk, 4 éve együtt vagyunk
2023. márc. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy vakrandim innen. Tök szuper volt, de nem lett folytatása, mert engem feszélyezett pár dolog (korkülönbség meg a vakrandi ténye). Mindenesetre a pasival nem volt semmi gond, azon kívül, hogy nem fogott meg annyira azonnal, hogy minden gátlásom azonnal eldobjam. Biztos talált azóta valakit. Ja és a beszélgetésünk teljesen máshonnan indult.


Nem sokkal később összejöttem a jelenlegi párommal.

2023. márc. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!