Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az elég ha csak annyit írok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elég ha csak annyit írok egy lánynak társkeresőn, hogy szia, van kedved ismerkedni?

Figyelt kérdés
Olvastam itt hasonló kérdéseket, és írták hogy ennél több kéne, valami humoros szöveg, de sajnos egyáltalán nem vagyok ilyen kreatív... Lányok! Ha mondjuk egy szimpatikus srác ezzel a mondattal kezdené a beszélgetést, akkor elutasítanátok? Akkor is ha amúgy bejön nektek a srác?

2023. márc. 18. 13:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%

Szia

X Y vsgyok, elolvastam az adatlapodat, és szivesen megismernélek. Volna kedved beszelgetni?


Ezen mi a nehéz?

2023. márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Én sosem válaszoltam ilyen esetben. Egy nő számtalan megkeresést kap, szelektálni fog. Inkább írj magadról bemutatkozást lehetőleg pozitív hangvételűt. Ki vagy, mit csinálsz mit keresel egy kapcsolatban, mit tudsz nyújtani.
2023. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem akadna meg rajta a szemem mivel kb mindenki ezt írja.
2023. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha társkeresön lennék, akkor nyilván azért lennék ott, mert ismerkedni szeretnék. Ilyen nyomi kérdésre biztos nem reagálnék.
2023. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Ez annyira béna, nem is értem milyen csodát vársz egy ilyen üzenettől. Már egyből olyan mű lesz a beszélgetés hogy elmegy a kedve a lánynak

Én általában személyre szabottan próbálok kitalálni valami első üzenetet, vagy valami egyedi témát bedobok.

11 randi, abból 4 alkalmi és 2 komoly kapcsolat lett eddig az eredménye társkeresőn:)

2023. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Próbálj meg egyedi lenni, szóval ne ilyen általános napi husszadszorra feltett kérdéssel kezdeményezz.
2023. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Milyen szellemi síkra, szexuális fantáziákra, problémamegoldó képességre számíthatnék attól, akinek egy kreatívabb összetett mondat is megugorhatatlan?
2023. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%

Nőként mondom, tök mindegy mit írsz ha nem tetszel neki.

Vagyis legtöbbször előnytelen a kép amit feltesznek a pasik.

Ha tetszel, elég egy Szia! is.

Én személy szerint feleslegesnek tartom a kifejtős baromságokat az elején amikor úgyse nekem szól a szöveg hanem másik 1000 nőnek is megy ugyanez.

Másfelől én díjazom ha a pasi annyit ad amennyit kap, kezdeményez, ír, "Szia hogy vagy", aztán ebből kerekedik oda vissza a kommunikáció.

Legyen tartása és ne csaholjon körbe. Ettől persze lehet udvarolni, nyomulni, de csak annyira hogy a nőnek legyen lehetősége visszajelezni, viszontérdeklődni.

Gondolom most sokan lepontoznak, de nálam számít hogy a férfinak is legyen tartása. Arra gondolok hogy megteszi a maga lépéseit a nő felé, intelligens, kedves, de tartózkodó.

2023. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
Írjad: Szia. Béla vagyok este meg beles!
2023. márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

Én hasonlót szoktam írni, mint Te, kérdező. Miért? Mert nem azért vagyok fent, hogy szórakoztassam a másikat és marketingeljem magam vagy még rosszabb, versenyezzek másokkal. Kösz nem. Ott az adatlapom, ahol van rendes bemutatkozás. Nem fogom kopipásztázni. Ha picit is érdekli, megnézi és mielőtt válaszol eldöntheti, hogy akar-e egyáltalán ismerkedni. Ha válaszol... A többség arra sem veszi a fáradtságot. A normálisabbjától kitelik egy "Nem szeretnék ismerkedni." vagy "Bocsi, nem téged kereslek". Ezekkel nincs is semmi gond, tudomásul veszi az ember... de a többség basz*k ennyit is írni. Ezért írjak nekik egyedi, szórakoztató, érdekes bemutatkozót, hogy válaszra se méltassák? Hagyjuk már...


Mégis miért kéne minden nőnek (amúgy ritkán írok rá valakire, max akkor, ha tényleg érdekesnek találom és mondjuk van rendes bemutatkozója is) egyedi, SZÓRAKOZTATÓ bemutatkozót írnom? Első, de harmadik körben sem lenyűgözni akarom és nem udvarolni fogok, hanem maximum ismerkedni.

Aki normális és veszi a lapot, azzal oké. Aki azt várja, hogy kis dongóként körbelengjem már az első mondattól, azzal sosem lesz semmi. Igazából nem is bánom! Az ilyen típus nem hozzám való.


32/F

2023. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!