Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet kulturáltan megmond...

Peston kérdése:

Hogy lehet kulturáltan megmondani a lánynak, hogy nem szeretnék tovább ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egy társkereső oldalon írt rám egy lány, hogy szeretne levelezni, mert szimpatikusnak találta a leírásom. Most vagyok túl egy szakításon, de gondoltam adok egy esélyt ennek a dolognak. Írtam is neki egy hosszú levelet, ahol pontosítottam 1-2 már elavult adatom, meséltem nagyvonalakban magamról pár szót, és feltettem egy pár kérdést vele kapcsolatban. Válaszul 3 szavas mondatokban írt kb. 2 sort, a kérdések felére nem is válaszolt. Volt szerencsém megtekinteni a fotóit is, és amennyi ismeretem van abból, amit egy fénykép közölni tud, azt szűrtem le, hogy egy olyan lányról van szó, aki még csak önmagát keresi, nem találja még a helyét és vannak önbizalombeli gondjai, nem elégedett igazán (igaz még csak 17, mint az utólag is derült ki).


Mérlegeltem, és úgy érzem, nem kívánnám folytatni az ismerkedést, nem kívánom áltatni se semmivel. Tudnátok tanácsot adni arra, hogy fogalmazzam meg neki, hogy nem szeretném tovább folytatni a levelezést úgy, hogy ne bántsam meg Őt, vagy csak a lehető legkevesebb mértékben?



2014. máj. 29. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondjuk így egy az egyben elküldheted neki.
2014. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megmondod, hogy úgy érzed, hogy most nem szeretnél senkivel sem semmilyen kapcsolatot, mert még nem vagy túl a szakításon.

Szerintem ez a legegyszerűbb. Vagy, sok idő elteltével, egy két szóval reagálsz a leveleire, és akkor leesik majd neki, hogy nem érdekes személyiség számodra.

2014. máj. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, abból nem az jön le, hogy a csaj olyan nagyon szeretne ismerkedni veled, csak éppen te nem akarsz. Az ő oldaláról se érzem igazán a lelkesedést. Nem kötelességed magyarázkodni. Ha ő nem tett fel semmilyen kérdést, akkor egyszerűen nem írsz neki új levelet. Vagy ha fel is tett, akkor te is csak röviden válaszolsz, és el is hal a beszélgetés.
2014. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt megírhatod, hogy mindent mérlegelve úgy látod, hogy nem vagytok egy hullámhosszon, és nem működne a kapcsolat hosszú távon, ezért nem akarod hitegetni. Mindenképpen legyen benne az, hogy ez szted hosszabb távon neki is jobb így, vagy legalább az, hogy nem a te típusod.
2014. máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, segítséget!
2014. máj. 29. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!