Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek miért hiszik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért hiszik azt, hogy létezik szerelem személyes találkozó nélkül?

Figyelt kérdés
Már két pasi is mondta, hogy szeretlek, holott még nem is találkoztunk, csak beszélgetünk webcamerán? Az én fejemben az van, hogy személyes találkozó nélkül ez csak szimpátia. Én nem tudok valakit szeretni ilyen úton. Egyszerűen nem értem. Valaki tényleg hisz ebben?

2023. márc. 18. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Megakarnak vezetni,mint a zárlatos Hilti a Pista bácsit.
2023. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Mert nem beléd szerelmesek, a konkrét emberbe, aki vagy, hanem akit elképzelnek maguknak.


Vannak olyan emberek, akik tényleg megismerik a valódi embert, és abba szeretnek bele, és vannak, akik bárkibe, mert kitöltik maguknak a hiányzó részeket.

2023. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Igen, tényleg.

Én pl. párkapcsolat nélkül nem tudok szerelmes lenni.

Ha összejövünk és már együtt vagyunk pár hete, akkor elkezd kialakulni, de addig max. szimpátia van. Ennek ellenére belém többen voltak már "plátói" szerelmesek. Állítólag úgy zúgtak belém, hogy közben semmi romantikus nem történt köztünk, csak pl. haverok voltunk... Számomra meg ez hihetetlen.

2023. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Túl hamar mondják, hogy szeretlek, de ez még csak vonzalom, fellángolás. Nem arra értik, amire te érted.
2023. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4-essel vagyok egy velemenyen, konnyen vannak sajnos sokan ezzel a szoval
2023. márc. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 harebell ***** válasza:
73%
A szerelmet sokan sokféleképpen értik, illetve az is nagyon változó, ki mennyire tud megismerni, megkedvelni, akár megszeretni valakit személyes találkozó nélkül. Nyilván gyanús, ha valaki pár nap csetelgetés után nagy szavakkal dobálózik, de bizonyos esetekben igenis el tud mélyedni az érzelmi kapocs már a találkozó előtt, és ez nem feltétlenül illúzió. De ehhez ugyanúgy idő kell.
2023. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Mindenki máshogy és más alapon szeret

én pl exemmel még nem találkoztam mikor megszerettem mert számomra az már szerelem ha tudom vele akarok lenni és várom mikor beszélgetünk legközelebb stb, ehhez nem kell élőben találkoznom valakivel és általánosságban nem lesz valaki annyira szörnyű élőben hogy a személyiségéből elvenne (persze simán lehet). Én pont az ellentéte vagyok, nem értem minek elmenni találkozgatni valakivel akit az se biztos hogy mint ember tetszik aztán ha nem tetszik egy kínos délutánnak vetem magam alá

2023. márc. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Azért mondják, hogy könnyebben rávegyenek dolgokra.
2023. márc. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Máshogy definiálják a szerelmet mint te.
2023. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!