Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk. Mi a jó abba konkrétan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk. Mi a jó abba konkrétan ha 1 lány (barátnőtök) fenekét fogdossátok?

Figyelt kérdés
/barátomat kérdeztem már,és annyi volt a válasza: "úgyse értenéd" és "mert jó"/
2010. okt. 6. 23:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A csókolózásban mi a jó?:)

Egyébként igaza volt a barátodnak:)

2010. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Harrr ***** válasza:
100%

Úgysem értenéd. Azért csináljuk mert jó.



Neked ennyi miért nem elég? :D

2010. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

hát mi lehet annál szebb, mint megérinteni azt a legszebb dolgot, amit a természet alkotott? Egy női testet? Finom, áramvonalas testét, melyre tökéletesen illik a kezem? Végigsimitani bársonyos haját? Megérinteni a hátsóját? Mert az nekünk jólesik, majd végigsimitva a két combjának szélét, ránézni, miközben ő is ránknéz, mosolyogva, a menyországban érezzük magunkat :) melegséggel tölt el ez a rózsaszin köd ^^


hát konkrétan ezért, te éretlen kis 12 éves tákony

2010. okt. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

ma 23:38

Látom neked is trágyadomb volt az óvodában a jeled...

2010. okt. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
a válasz egyszerű:birtoklási vágy
2010. okt. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Lányok. Mi a jó abba ha 1 fiú fenekét fogdossátok?
2010. okt. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Semmiféle birtoklási vágy nincs. Az a baj, hogy ma a kapcsolatokban annyi intimség van ,hogy be a lompost és kész. Semmi láb-, testmasszírozás, semmit ismogatás, semmi. Igénytelenek a 23 év alatti nők (én pl ezért nem is kezek velük, max ha kell egy gyors menet). De már az ilyen majmok felütötték a fejüket a huszonéves kategóriában is.
2010. okt. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

06:59!


Hát én ezzel nem értek egyet! 22 vagyok és mindig is vágytam a kedveskedésre, összebújásra, egymás testének felfedezésére, csakhát a hímnemü egyedeknek (mert ezeket nem nevezném férfiaknak) egyáltalán nincs igényük semmi ilyesmire csak a toszásra. 21 évesen találtam olyat akinek van ilyen oldala is. Elötte 6 évig semmi!!!

Sok nö megéri a pénzét valóban de sok hím is! És ezt nem lehet korcsoportra bontani.

2010. okt. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Respect! Igazad van, a férfiaknál(?) is sok az ilyen ugyanabban a korcsoportban. Bár a fiúk sokszor szájhősök (a normálisabbja, a g*cibb meg meg is csinálja a nők megaláztatását).
2010. okt. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer megkérdeztem a barátomat, hogy miért szereti fogdosni a fenekem. Erre ő csak annyit mondott, hogy mert kerek és jó belemarkodni. Igazából nem lettem tőle okosabb, de örülök annak, hogy meg van velem elégedve :)
2010. okt. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!