Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó bosszú lesz?

Figyelt kérdés

Volt egy pali, aki nagyon próbálkozott nálam, amikor még barátom volt. Az akkori barátommal évek óta együtt voltam, de már nem volt az igazi a kapcsolat, részemről már egyáltalán nem volt meg a vonzalom, úgyhogy szakítottam vele. Amúgy is eljött volt ez az idő, de az új pali miatt kicsit hamarabb sor került a szakításra. Eddig oké. Miután szakítottam az akkori barátommal, ez az új srác elkezdett kioffolni. Nem válaszolgatott már annyit, valamint pár hónap múlva (mikor már egyáltalán nem beszéltünk) ki is követett instán. Nyilván én is őt. Ettől függetlenül engem soha nem szoktak kikövetni, csak úgy.:) Időközben valaki mondta nekem, hogy ne is bánjam, mert ez a gyerek mellékes jövedelemszerzés céljából dílerkedik, egyszóval nem az én szintem. Azt találtam ki, hogy feljelentem a rendőrségen, bosszúból azért, mert kioffolt. Alapjáraton nem vagyok spicli, soha nem jelentettem fel senkit, most is csak azért tenném, hogy megtanulja a köcsög gyerek, hogy kivel szórakozott.:)

Mit gondoltok, elég jó kis tervet találtam ki, nem?



2023. márc. 19. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

"ez a gyerek mellékes jövedelemszerzés céljából dílerkedik, egyszóval nem az én szintem. Azt találtam ki, hogy feljelentem a rendőrségen, bosszúból azért, mert kioffolt"


Az megvan, hogyha nem igaz vagy nem találnak bizonyítékot akkor ebből súlyos bajod is lehet?


Ha nem igaz, akkor hatóság félrevezetése, ha pedig igaz akkor nem biztos, hogy jó ötlet olyan alvilági arcokkal ujjat húzni aki drogban utazik.

2023. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem lenne egyszerűbb, ha csak megmondanád az óvónéninek?
2023. márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

"Azt találtam ki, hogy feljelentem a rendőrségen, bosszúból azért, mert kioffolt."


Akár névtelen bejelentést is tehetsz. Feljelentés csak akkor kell, ha közvetlenül te vagy a sértett.

2023. márc. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

3! Kár hogy a te torkodat sem lehet csak úgy átvágni az utcán. Fúj de rühellem a magadfajta mocskokat, egy ember halálát kívánod, mert nem tetszett a nőnek hogy kikövették instán? xddd te hulladek te.


Kérdező névtelen bejelentést tegyél ellene nyugodtan, nem azért mert kikövetett instán, hanem mert nincs szüksége a társadalomnak az ilyen drogos selejtekre.

2023. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#6 nagyon egyetértek, főleg az első bekezdéssel, csak nem akartam ilyen drasztikusan fogalmazni.:)
2023. márc. 19. 13:15
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

"Nyilván én is őt. Ettől függetlenül engem soha nem szoktak kikövetni, csak úgy.:)"


"most is csak azért tenném, hogy megtanulja a köcsög gyerek, hogy kivel szórakozott.:)"


Miért, kivel is szórakozott? 😂

2023. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem kár bosszút állni, kit érdekel "a k*cs*g gyerek". Találsz 10 másikat minden ujjadra.
2023. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg személyed elleni sértésként éled meg, hogy kikövettek instán és úgy érzed, ez bosszúért kiált? Szánalmas vagy.
2023. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Veszélyes világot élünk 🤣🤣🤣🤣
2023. márc. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#6 nagyon rossz emberrel.

#7 mondjuk ebben igazad van.:)

#8 akkor szánalmas vagyok, puszi neked.😘

#9 elegge.

2023. márc. 20. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!