Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz hogy egy párkapcsolat nagyrészt a nők javára kedvez?

Figyelt kérdés
A férfi kezdeményezzen, bizonyítson hogy belevaló csávó, fizessen a randikon, ő vegyen ajándékot nőnapkor, valentín napkor, ő pénzelje a nőt mert úgy illik, ő legyen lepedőakrobata az ágyban, ő szereljen meg mindent ami elromlik, ő legyen a bátor, erős férfi akire fel lehet nézni. Tiszta Hawai ez egy nő számára. Persze vannak kivételek, de ezek a sztereotípiák amiket a társadalom, és talán az evolúció is rárakott a férfiakra.

2023. márc. 19. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak egyedül pukkanak le, és nem megy el a pénze, te szerencsétlen. Bár ha nem dolgozó cicababa kell, akkor előfordulhat. Az átlagembereknél nem így van Bogárka. Sőt, meglepően sok pasi élősködik a nőjén.
2023. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
88%
Na kérdező! Eljutottál az incelség tetőfokára, ugyanis már nem csak azon zsörtölődsz hogy a csedek elveszik előled a nőket, a nőnek meg semmi sem jó, hanem mivel nem tudsz becsajozni, igyekszel bemesélni magadnak, hogy milyen szar lehet kapcsolatban lenni, remélem meg tudod győzni magad, hogy ne is akarj már barátnőd és ne változtass az életviteleden. Legyél feltaláló! Hajrá!
2023. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező most önigazolást keres, hogy mennyivel jobb neki, hogy nincs nője és ezt szeretné itt alátámasztani, csak nem megy.
2023. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy nekem nem kell nő, és hogy nem tudnék becsajozni? "Csedekről" meg aztán végképp nem beszéltem. Hagyjuk ezt a szánalmas témát. Itt csak arról van szó hogy a férfi nagyobb szívességet tesz a nőnek egy kapcsolattal mint fordítva, és ezt nem ártana beismerni. Számítottam rá hogy ez nem így lessz. Más kérdéseknél nők beismerték hogy a párjuk több áldozatot hoz értük mint fordítva.


Csak kutatást végeztem.

2023. márc. 19. 18:39
 35/63 anonim ***** válasza:
100%
Botorság lenne megkérnem, hogy linkeld ezeket a kérdéseket, igaz?
2023. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, engem is erdekelne, hogy hol ismertek ezt be a nok:-)
2023. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
100%

Ha te jobb szeretned, hogy a baratnod legyen a bator, eros no, akire fel tudsz nezni es mindent megszerel, akkor nehez helyzetben vagy valoban.

Valentin napkor meg (ha egyaltalan unneplik a parok, mert sokan nem...) a no is szokott keszulni, nemcsak a ferfi.

Ha egy szal viragba meg belehalsz nonapkor, akkor igy jartal.:D

Egyebkent a nokre is vannak ilyen "tarsadalmi elvarasok", ugyhogy megnyugodhatsz (mindig nezzen ki jol, legyen szortelen mindig mindenhol, fozzon, mosson, takaritson, szuljon, stb stb stb.)

De amugy amiket felsoroltal egy igazi ferfi nem erzi tehernek szerintem. Az en parom kifejezetten szereti, hogy o a ferfi ugymond, aki kezdemenyez, aki fizet, aki ezermester, aki ily modon gondoskodik egy norol.

2023. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 A kérdező kommentje:

Tessék parancsolni. Nos? (Amúgy nem mondtam hogy azt szeretném hogy a nő legyen az erősebb, hozzáértőbb stb, csak hogy emiatt is a férfinak nehezebb férfiként megfelelni.)


[link]



[link]



[link]



[link]

2023. márc. 19. 18:50
 39/63 anonim ***** válasza:
100%
Kimazsoláztál 4 választ 2010-es és 2013-as kérdésekből?
2023. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy itt a kerdes az volt, hpgy lanynak vagy fiunak jobb-e lenni, nem az, hogy parkapcsolatban melyik nemnek nehezebb a helyzete. Nem ugyanaz a tema.
2023. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!