Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire jönne be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire jönne be nektek ha egy általatok jóképűnek tartott pasi, akivel jó kapcsolatban vagytok, konkrétan megmondja köntörfalazás nélkül hogy szexelne veletek? Nem tini, 30-as korosztály.

Figyelt kérdés
2023. márc. 19. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem lenne párom, lehet belemennék. Miért is ne?
2023. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagyok ilyen semmiből szexelős, lehet elnevetném magam.
2023. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Nézd, ez attól függ, hogy a nőnek éppen milyen romantikus jellegű vágyai vannak az életében... Ha neki sem kell több, szexre vágyik és lazán létesít szexuális viszonyt, akkor nyeregben van a pasi.


Nekem pl. elegem van a lelkisérült, egoista pasikból, akik csak szexelni akarnak, nem képesek érzelmi kötődésre, vagy nem akarnak energiát beletenni ilyesmibe, esetleg szimplán különösebben nem érdeklem őket, de azért nyomulnak, próbálkoznak, hátha bejön. Túl sokan vannak, túl sokat kell lavírozni közöttük, eléggé fárasztó és lelombozó. Próbálkozzanak olyannál, akinek nem kell több. Én ebből már kinőttem.

2023. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

"egy általatok jóképűnek tartott pasi, akivel jó kapcsolatban vagytok"


Ha olyan baromi jó kapcsolatban vagyok bárkivel (és alaposan megválogatom azt, hogy kivel), az pontosan tisztában lenne azzal, hogy mi sem állna távolabb tőlem annál, hogy mások szexuális használati tárgya legyek. Párkapcsolatot meg jelenleg nem keresek. Szóval ott lenne vége köztünk a beszélő viszonynak örökre.

2023. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem menne vele semmire, max annyi történne, hogy a továbbiakban nem keresnem a társaságát. Szóval randizni nem akar, nem akar megismerni és időt tölteni velem, de dugni azt igen? Kosz, de én ennél többre vágyom.


24N

2023. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Így hogy házas vagyok max jól esne de ennyi.

Szingliként elgondolkoznék hogy akarok-e épp szexkapcsolatot az adott illetővel.

Az hogy "jó a kapcsolat" barátot jelent akkor nem biztos hogy érdemes ezzel elrontani. Munkatárssal semmiképp nem akadnék össze.

Amúgy nyilván hízelgő de nem feltétlenül ér célt csak mert megvan a kémia.

2023. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék mivel megválogatom milyen emberekkel barátkozom.Ha ennyire szexelni akarna velem akkor lehet csak ez miatt barátkozik velem.Nem szeretném ilyen kapcsolatot ezért nemet mondanék.
2023. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Csalódnék 😅 Tök jó minden, azt' kiderülne, hogy ez is baszni akarna. Qrvajó
2023. márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Már rég nem vagyok lány, szóval abból az időből válaszolok, amikor még az voltam.

Szexelne? Pff.Milyen nagylelkű! Melyik nem? Akkor szóljon, ha ennél többet tud.

Megdöbbentő, hogy van, akinek ez hízelgő vagy jól esne.

2023. márc. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! A kémia az megvan volt hogy buliban ő kezdeményezett.
2023. márc. 20. 06:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!