Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem vannak nagyon magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem vannak nagyon magas elvárásaim? Vagy mindig rossz emberekbe botlok bele? Szerintetek szakítanom kéne?

Figyelt kérdés

Azt szeretném hogy a párom figyeljen rám, értsen meg. Ha kell akkor aggódjon értem, legyen mellettem. Tudjunk beszélgetni mélyebb témákról is, ne csak arról hogy kivel mi történt aznap. Legyen odaadó és kedves, gondoskodó. Ne csak filmezzünk, hanem menjünk el kirándulni, akár kávézni. Az sem érdekel ha nincs elég pénze, akkor fizetek én, csak mozduljunk ki. Akarjon családot alapítani, legyen öntudatos.Ja és ami a legfontosabb: SZERESSEN. Ne csak mondja hanem éreztesse is. Motiváljon, álljon mellettem, érdeklődjön. Semmi másra nem vágyom csak ezekre.


A mostani "párom" épp ennek az ellenkezője. Le sem szar, nem figyel rám. Nem mindig érzem hogy szeret. Nem érdeklődik, alig beszélgetünk, gyakran távolságtartó. Szinte nem ír semmit, nem is kérdez.. még annyit sem hogy hogy telt a napom. A szakítás szélén állunk. De én szívemet, lelkemet beleadom az egészbe, és úgy látszik ez is kevés. Lassan már nem hiszek abban hogy léteznek olyan férfiak akik megfelelnének az elvárásaimnak.


Ezt a kérdést azért hoztam létre mert kíváncsi vagyok esetleges sikertörténetekre így a párkereséssel kapcsolatban. Illetve tanácsot kérnék hogy szerintetek szakítsak e a sráccal vagy várjam hogy hátha változik. Nagyon erősen tudok szeretni és nagyon megterhelő ez nekem.



2023. márc. 20. 18:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, hogy egyszerűen túl sok vagy. Próbáld meg, hogy visszaveszel, adsz neki is teret, hagyod, hogy ő kezdeményezzen. Hátha lenne igénye, csak te nyomulsz nagyon.
2023. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a válaszod

Nem hinném hogy sok lennék. Mindig nagyon visszafogom magam. Amikor érzem hogy távolságtartó akkor én sem nyomulok, megvárom hogy ő kezdeményezzen. De az baromi ritka.

2023. márc. 20. 18:58
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem kicsit félreérthető a kérdés, vagy sok benne az ellentmondás.
2023. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
Vele vagy? Igen. Akkor?
2023. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A kommunikáció elengedhetetlen egy kapcsolatban, beszéljetek róla. Ha ezek után is úgy érzed veszett fejsze nyele, akkor jobb külön. Van amikor már nem éri meg több időt fektetni egy kapcsolatba.
2023. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%

Jól értem, hogy nem megmenteni szeretnéd a mostani kapcsolatot, hanem új társat szeretnél?

Csak mert az utolsó sorokból ez derül ki.

2023. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem ismered meg legalább ennyire a másikat, nem kellene vele összejönni. Az a baj, ha valakit meg akarsz változtatni már az elején, az sosem működik. Változtatni mindig csak magadon tudsz.... de állandóan játszmázni, megjátszani az érdekesebbet vagy távolságtartóbbat egyszerűen úgysem tud az, akinek nem ilyen a természete. Ilyen megfelelési kényszerekbe csak belebetegedni lehet.
2023. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebből hogy a fenébe lett kapcsolat?
2023. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért lepődünk meg? Az ellenkezőjét kell csinálni annak amit mondanak.
2023. márc. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen rendben vannak az igenyeid.

Kerdes hogy mitol jottel akkor ossze vele, es ha ilyen rossz miert nem lepsz tovabb?


Sok ilyen kerdes, panasz van, latni hogy sokan kinlodnak ilyen kapcsolatokban.

Miert? A no ha fiatal es minimum atlagos, azonnal talal 10 ujjara is kulonbet.

2023. márc. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!